20 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ ۰۸:۵۳:۰۱
کد مطلب:  1587872
بازدید مدیر کل آموزش وپرورش استان زنجان از منطقه سجاسرود

مدیرکل آموزش وپرورش استان زنجان به همراه رئیس اداره حراست از آموزش وپرورش منطقه سجاسرود بازدید نمودند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان، حسن مظفری مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان به همراه نعمت محمدی رئیس اداره حراست اداره کل  با حضور در آموزش و پرورش منطقه سجاسرود  از نزدیک با کارکنان این اداره دیدار کرده و در جریان فعالیت های آموزشی و پرورشی این منطقه قرار گرفت. 

مظفری ضمن دیدار صمیمی و گفتگو و عرض خداقوت به کارکنان اداره آموزش وپرورش سجاسرود به یادبود شهدای دانش آموز و فرهنگی منطقه سجاسرود با نثار فاتحه ای ادای احترام نموده و یاد و خاطره این شهیدان را گرامی داشت. 

مدیر کل آموزش وپرورش استان زنجان همچنین پس از دیدار صمیمی با کارکنان اداره ، در حاشیه ‌این سفر از اردوگاه دانش آموزی شهید بهشتی سجاسرود بازدید نموده و از نزدیک در جریان تکمیل پروژه های نیمه تمام این اردوگاه قرار گرفت.

 مظفری در این بازدید اظهار داشت: بهسازی اردوگاه شهید بهشتی، برای حضور فعال و مفید دانش آموزان وفرهنگیان  در این فضا در دستور کار قرار گیرد.

وی با بیان اینکه اردوگاه دانش آموزی باید جهت گیری تربیتی و پرورشی داشته باشد؛ افزود: مشارکت با دیگر ارگان ها و بخش خصوصی در توسعه اردوگاه راهگشاست.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد:باید با احصا کمبودها و نیازهای این اردوگاه و اولویت بندی آنها با زمان بندی مدون نسبت به تجهیز و بهسازی آن بایستی اقدام شود.

 

به اشتراک بگذارید :