20 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ ۱۰:۰۶:۰۶
کد مطلب:  1584962
جلسه هماهنگی روسا و معاونین پرورشی مناطق 14 گانه استان به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد

جلسه هماهنگی روسا و معاونین پرورشی مناطق 14 گانه استان با حضور معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش زنجان در این جلسه، جعفر گنج خانلو معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل استان زنجان ضمن گرامیداشت ایام ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و قیام خونین 15 خرداد افزود: بزرگداشت این مناسبتهای مهم کشور باید به نحو شایسته در مناطق استان صورت پذیرد.

وی در ادامه به انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: حضور آحاد همکاران همیشه در صحنه و دانش آموزان رای اولی در این عرصه ارزشمند است و راه حل اصلی تمام مشکلات و مسائل در پای صندوق های رای و مشارکت حداکثری قابل حل خواهد بود.

گنج خانلو در همین زمینه ادامه داد: استان زنجان امسال بیش از 13 هزار نفر دانش آموز رای اولی دارد که  آماده ایفای نقش خود در این انتخابات می باشند و ما منتظر کارهای خلاقانه و ماندگار همکاران و دانش آموزان در زمینه انتخابات پیش رو هستیم.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل استان در ادامه با تاکید بر موضوع انتخاب استان زنجان به عنوان دبیرخانه ستاد اجرایی فعالیت های تابستانی سال 1400 عنوان داشت: ضروری است مسئولین مناطق مختلف استان تمام تلاش خود را در ثبت و برگزاری دوره های مختلف تابستانی و نیز آیین افتتاحیه و اختتامیه کلاسها متمرکز نمایند.

وی در پایان به برگزاری کنگره 3535 شهید استان نیز اشاره کرد و گفت: باید در موضوع شناسایی و معرفی شهدا هر آنچه می توانیم انجام دهیم چرا که همواره مدیون راه و رسم آن ها هستیم.

 

در ادامه جلسه عیسی قاسمپور رییس اداره فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی استان ضمن تقدیر از زحمات همکاران در مناطق، گزارشی از آخرین وضعیت ثبت دوره ها و پایگاه های تابستانی در پورتال همگام اراده کرد و در این باره افزود: با همت همکاران شاهد ثبت تمام دوره ها و کلاس ها طبق برش استانی تا پایان مهلت اعلام شده خواهیم بود.

وی به برگزاری مراسم افتتاحیه فعالیت های تابستانی 1400 نیز اشاره کرد و گفت: این برنامه کشوری با حضور مقامات وزارتی و مدیران کل استانها در 5 تیرماه به شکل مجازی برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: 22 انجمن کانونها ی فرهنگی تربیتی به صورت تخصصی در مناطق استان در حال انجام فعالیت هستند که ضروری است از معلمان و هنرمندان استان در تولید محتواهای فاخر و ارزشمند در این خصوص بهره گرفته شود.

قاسمپور در پایان به دو موضوع کنگره شهدای استان و میزبانی زنجان از همایش کشوری نجوم دانش آموزی نیز پرداخت و عنوان داشت: تابستان نجومی و شهدای دانش آموز استان دو موضوع مهم دیگر در فعالیت های این اداره می باشد که با قوت تمام پیگیری می گردد.

 

در این جلسه همچنین روسا و معاونین پرورشی مناطق و سایر اعضا به ارائه گزارش و نیز نقطه نظرات و پیشنهادات خود در موضوعات مختلف جلسه پرداختند.

 

به اشتراک بگذارید :