22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ ۰۹:۰۷:۳۱
کد مطلب:  1584740
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پروش شهرستان‌های استان تهران
کسب20 رتبه کشوری در بیست و یکمین دوره پرسش مهر ریاست جمهوری

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران از کسب 20 رتبه کشوری توسط فرهنگیان و دانش‌آموزان در پرسش مهر ۲۱ خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، سیدمجتبی هاشمی معاون پرورشی و فرهنگی گفت: فرهنگیان و دانش‌آموزان در پاسخ به پرسش رئیس جمهور در اولین روز مهرماه ۱۳۹۹ با موضوع «فرزندانم! برای مقابله با ویروس کرونا، چگونه باید به اعضای خانواده خود، همکلاسی‌ها، مدرسه و دوستان یاری و کمک کنیم» 7 رتبه اول، 5 رتبه دوم، 5 رتبه سوم دانش‌آموزی، 2رتبه اول و دوم در بخش فرهنگیان و یک رتبه شایسته تقدیر را کسب کردند.

وی با بیان اینکه فرهنگیان و دانش‌آموزان شهرستان‌های استان تهران موفق به کسب 20 رتبه کشوری در بیست و یکمین دوره مسابقات پرسش مهر شدند تصریح کرد: در بخش دانش‌آموزی نازنین زرنوشته فراهانی، محمد حسین صراف، محمد حسین استیری، آیناز گنج خانلو، امیرعباس پوررحیمی، امیر محمد حیــدری و محمدسعید گنجعلی رتبه اول کشوری را به دست آورده‌اند.

هاشمی گفت: در بخش فرهنگیان رتبه اول و دوم در رشته‌های فیلم و هنرهای نمایشی و هنرهای دستی تجسمی به ترتیب به فرخنده آبلو و آرزو نبی زاده رشوند از فرهنگیان شهرستان های جوادآباد و ملارد رسیده است.

بیست و یکمین فراخوان ملی پرسش مهر ریاست جمهوری در ۲۰ رشته و گرایش و با حضور بیش از ۲ میلیون و ۵۲۹ هزار و ۶۴۷ نفر- رشته شرکت‌کننده برگزار شده است.

 

به اشتراک بگذارید :