13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ ۰۸:۵۸:۵۴
کد مطلب:  1584696
با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه صورت گرفت
سه مدرسه مشارکتی در بخش مرکزی شهرستان میانه با اعتبار ۹ میلیاردی افتتاح شد

سه مدرسه مشارکتی با مشارکت خیران و اداره کل نوسازی مدارس استان با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه، نماینده مردم میانه در مجلس، معاون مدیر کل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس استان؛ جمعی از اعضای شورای تامین و اداری و خیران در بخش مرکزی شهرستان میانه با اعتباری بالغ بر ۹ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از میانه، اولین مدرسه به نام دبستان منصوره یخدانی در روستایی که با مشارکت خانواده فرماندار ویژه شهرستان میانه در زمینی به مساحت ۳۰۰ متر و زیربنای ۶۰ متر مربع و هزینه کرد ۳ میلیارد ریال به نام مادر مکرمه خانواده مشایخی به افتتاح رسید.

دومین مدرسه در روستای برنلیق مدد خان بنام الحاجیه حکیمه پزشکی از سوی خانواده پزشکی در دو کلاس درس با ۵۴ متر مربع زیر بنا و با اعتبار یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید.

سومین مدرسه به نام دهقان فداکار در روستای قهرمانلو زادگاه دهقان فداکار از سوی بتول خسروی نژاد در ۴۷ متر زیربنا با یک کلاس درس و با هزینه کرد بیش از ۴ میلیارد و ۴۲۰ میلیون ریال به افتتاح رسید که در احداث این مدارس اداره کل نوسازی مدارس استان مشارکت داشته است./ روشنی

pp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

 

به اشتراک بگذارید :