18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ ۱۰:۳۳:۰۶
کد مطلب:  1583796
از سوی امیر مهردادی صادر شد:
پیام تسلیت مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام به مناسبت سالگرد ارتحال ملکوتی رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره ) و سالروز قیام خونین ۱۵ خرداد

مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام به مناسبت سالگرد ارتحال ملکوتی رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره ) و سالروز قیام خونین ۱۵ خرداد، پیامی صادر کرد.

   به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام، متن پیام امیر مهردادی بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

   نیمه ی خرداد هر سال یادآور ارتحال ملکوتی بزرگ مردی از تبار نور است که  ندای تکبیر و توحید را به گوش جهانیان رساند و مجد و عظمت مسلمانان را به آنها باز گردانید و فریادکوبنده اش دل های مستکبران ابرقدرت را به لرزه درآورد.

   در حقیقت امام خمینی (ره) آزادمردی بی مانند بود که فکر و اندیشه متعالی او و روش و منش الهی و پیامبرگونه اش چنان دنیای تشنه عدالت و حق خواهی را در هم نوردید که هنوز پس از گذشت چندین دهه، کسی قادر به شناخت همه جانبه و عمیق شخصیت والای انسانی موحد و بصیر چون او نبوده و نخواهد بود.

   قیام خونین 15 خرداد 1342، برگی از تاریخ مقاومت و ایثار مردمان این مرز و بوم را ورق زد و این روز با نام آن مرد عرصه حماسه و عرفان، حضرت امام خمینی (ره) عجین و سفر ملکوتی ایشان با این قیام خونین مقارن شد.

   اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره معمار کبیر و بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران، حضرت امام خمینی(ره)، سالگرد رحلت جانگداز ایشان و شهدای والامقام 15خرداد را به جامعه فرهیخته فرهنگیان استان ایلام و همچنین به عموم مردم شریف ایران تسلیت عرض نموده و توفیق همگان را از درگاه ایزد منان مسالت دارم.

امیر مهردادی

مدیرکل اموزش و پرورش استان ایلام

 

به اشتراک بگذارید :