13 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ ۱۶:۱۶:۳۴
کد مطلب:  1582254
افتتاح دو زمین چمن مصنوعی در سپیدان/عدد زمین های چمن مصنوعی مدارس فارس به ۳۰ رسید

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس از افتتاح 2 چمن مصنوعی در شهرستان سپیدان خبر داد و گفت: این دو چمن مصنوعی با هزینه ای بالغ بر چهار میلیارد ریال در هنرستان شهیدان پیروز بخت و شبانه روزی شهید باهنر این شهرستان افتتاح گردید .

  به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، احمدعلی قهرمانی در حاشیه افتتاح 2 چمن مصنوعی در شهرستان سپیدان، با اشاره به اینکه غنی سازی اوقات فراغت جوانان به ویژه ورزش و تحرکات بدنی از راه‌های پیشگیری از وقوع جرایم در جامعه است گفت: جوانان انرژی نهفته بسیاری دارند که اگر در مسیر صحیح از این انرژی استفاده نکنند به راه های خلاف و بیکاری کشیده می‌شوند.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس افزود: ورزش های گروهی اثراتی به مراتب مفید تر از ورزش های انفرادی  دارد، چراکه فرد در تیم و دربین اجتماعی قرار می گیرد که امکان تبادل نظرات و افکار را برایش به ارمغان می آورد .

قهرمانی ادامه داد: اگر جوانان به میادین ورزشی کشانده شوند در جلوگیری از ناهنجاری‌ها و آسیب‌های اجتماعی می‌توان گام‌های ارزنده ای برداشت.

وی در ادامه گفت: در این راستا به منظور غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان در شهرستان سپیدان با همکاری و همراهی خیرین، مسئولین در اداره کل و اداره آموزش و پرورش آن شهرستان 2 چمن مذکور  افتتاح گردید .

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس در پایان گفت: امید است با همدلی ، همراهی و همکاری خیرین ورزش دوست به منظور توسعه فضاهای ورزشی و جذب جوانان به سمت و سوی فعالیت های ورزشی، افتتاح اینگونه طرح های ورزشی مداومت و استمرار داشته باشد .

رییس آموزش و پرورش سپیدان نیز گفت: در سال گذشته یک پروژه چمن مصنوعی نیز در آموزشگاه شهید آوینی روستای احمد آباد بخش همایجان افتتاح شد .

فرشاد حیاتی افزود: در حال حاضر علاوه بر افتتاح دو چمن مذکور پروژه های مدرسه پویا و تکمیل سالن شهرک شهید قاضی در دست اقدام می باشد که ظرف دو ماه آینده افتتاح می گردد .

 

به اشتراک بگذارید :