18 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ ۱۱:۲۸:۴۵
کد مطلب:  1581734
بازدید
بازدید مشاور امور زنان آموزش و پرورش از حوزه امتحانی دخترانه در شهر تهران

پناهی روا مشاور امور زنان وزیر آموزش و پرورش از یکی از حوزه های امتحانی دخترانه در شهر تهران بازدید کرد .

به گزارش روابط عمومی حوزه امور زنان آموزش و پرورش ، مشاور امور زنان از حوزه امتحانی دخترانه در منطقه ۶ تهران بازدید کرد .

مشاور امور زنان آموزش و پرورش در این راستا گفت ؛ از آنجایی که نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی در ایام امتحانات  مسئله بسیار مهمی است لذا بر اساس همین موضوع از یکی از حوزه های امتحانی دخترانه در منطقه ۶ تهران بازدید به عمل آمد که الحمدالله همکاران ما تمام تلاش خود را برای رعایت تمام پروتکل های بهداشتی بکار بسته اند .

وی ضمن تشکر از زحمات همکاران گفت ؛ رعایت موارد بهداشتی در ایام امتحانات یکی از دغدغه های مهم همکاران ما در مدارس و حوزه های ستادی می باشد به هم سبب تمام تلاش ها هم در بخش اجرای امتحانات و هم در بخش نظارت بکار گرفته شده است تا دانش آموزان بدون هیچ نگرانی در سر جلسات امتحانی حاضر شوند .

وی استرس و اضطراب در ایام امتحانات را یکی از مسائل مهم دانست و گفت ؛ تمام  همکاران ما تلاش کرده اند تا با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی هیچ گونه استرسی در این ایام به دانش آموزان و اولیاء آنان وارد نشود و شرایط به گونه ایی رقم بخورد که دانش آموزان ضمن رعایت این پروتکل ها دچار هیچ گونه اضطرابی نشوند و با خیالی راحت به امتحانات خود بپردازند و خدای نخواسته کرونا خللی در روند امتحانات آنان ایجاد نکند.

 

به اشتراک بگذارید :