18 صفر 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۳۰ ۱۷:۰۸:۳۰
کد مطلب:  QrsZcfkk
با حضور مدیرکل امور بانوان وزارت آموزش و پرورش ؛
اولين نمايشگاه پوشاك مدارس افتتاح شد

با حضور مدیرکل امور بانوان وزارت آموزش و پرورش ؛ اولين نمايشگاه پوشاك مدارس افتتاح شد.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش به نقل از معاونت امور زنان و خانواده، مهناز احمدي در اين مراسم گفت: هدف از برگزاري نمايشگاه ارائه لباسهاي فرمي با كيفيت بالا و تناسب و شادابي بيشتر و مبتني بر فرهنگ ايراني اسلامي است و از توليد كنندگان خواست توليدات خود را بر اساس قوانين و دستورالعمل هاي وزارت آموزش و پرورش و با توجه به انتظارات و نياز هاي دانش آموزان هدايت كنند.

مدیرکل امور بانوان وزارت آموزش و پروش  با تأکید بر این‌که رنگ تیره نماد دين مبين اسلام نیست، گفت: می‌توانیم با معرفی درست الگوهای خود، جوانان را به نمادهای دینی وملي جذب کنیم وبا انتخاب لباس ها ي متنوع وشادروحيه نشاط وسرزندگي را در مدارس ايجاد كنيم.

احمدی در افتتاح نمایشگاه با بیان این ‌که بسیاری از رفتارهای جوانان ما نشان از دین‌گریزی ندارد، بلکه نشان گریز از رفتارهاي ماست، اظهار کرد: می‌توانیم از طریق احترام گذاشتن به علایق جوانان آنها را جذب كنيم.

وي ادامه داد: باید به گونه اي برنامه ريزي شود تا زنان فرهنگي ما با رغبت از الگوهاي ديني وشاداب براي پوشش خود در مدارس استفاده كنند.

مدير كل امور زنان و خانواده با اشاره به برگزاری نمایشگاه پوشاک مدارس، بیان کرد: این نمایشگاه می‌تواند آغازگر راهي براي اجرا يي شدن  ایده‌های جديد طراحان در زمینه مد و لباسي که مورد پسند جوانان است، باشد.

وي از مديران و متوليان مدارس استان تهران و البرز درخواست كرد ضمن بازديد از نمايشگاه ،شرايط مناسب و متنوع تري را در انتخاب و معرفي لباس دانش آموزان درمدارس ايجاد نمايند .

گفتني است؛ نمایشگاه پوشاک مدارس از 29 تیر تا 1 مرداد ماه در بوستان گفتگو با همكاري وزارت آموزش وپرورش و وزارت ارشاد اسلامي و کارگروه ساماندهی مد و لباس و با حضور مديران كل دفتر امر زنان ،اداره كل فرهنگي هنري و دفتر كار دانش وزارت آموزش و پرورش و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی افتتاح گرديد

به اشتراک بگذارید :