20 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ ۱۰:۱۳:۳۶
کد مطلب:  1581528
اولین جلسه شورای پروژه مهر برگزار شد

اولین جلسه شورای پروژه مهر بازگشایی مدارس استان زنجان با حضور اعضای این شورا در محل سالن شهید تجلی اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان، داوود بهرامی معاون آموزش متوسطه اداره کل و دبیر شورای پروژه مهر استان گزارش مبسوطی از عملکرد و فعالیت های اعضا و کارگروه های این شورا در سال گذشته ارائه نموده و اظهار داشت: امسال با توجه به شرایط ویژه ای که از لحاظ شیوع ویروس کرونا همچنان مواجه هستیم ، دو  کارگروه  بهداشت  و تولید محتوای آموزشی در کنار سایر کارگروه ها ، امور بهداشتی  و آموزشی مدارس را به شکل مطلوب تری به پیش ببرند.

 بهرامی در ادامه از روسای کارگروه ها خواست تا نسبت به تعیین اعضا و دبیران کارگروه‌ها، تدوین زمانبندی جلسات،  تدوین برنامه های اجرایی و سایر موارد اقدامات لازم  را  به عمل آورد و گزارشات آنها را به دبیرخانه این شورا ارسال ارسال نماید.

در این جلسه اعضای حاضر به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود در خصوص اجرای مطلوب پروژه مهر پرداختند و مقرر شد در جلسه آتی این شورا برنامه های کارگروه ها و پیشنهادات آنها ارائه گردد.

به اشتراک بگذارید :