26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ ۰۹:۳۹:۴۴
کد مطلب:  1581406
برگزاری دوره ضمن خدمت برای مدرسین و عوامل اجرایی طرح یاریگران زندگی مدارس شهرستان‌های استان تهران

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، از برگزاری دوره ضمن خدمت برای مدرسین و عوامل اجرایی طرح یاریگران زندگی مدارس شهرستان‌های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، سید مجتبی هاشمی گفت: در راستای ترویج پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و کسب مهارت‌های زندگی در مدارس اداره مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی دوره ضمن خدمت تخصصی  با عنوان مهارت‌های ارتقائی به مدت18ساعت برای مدرسین و عوامل اجرایی طرح یاریگران زندگی بصورت غیر حضوری در سامانه Ltms پیش بینی شده و در خرداد ماه سال جاری برگزار می‌کند، آموزش‌های این دوره و منابع مطالعاتی در کانال کانون یاریگران زندگی کشور می باشد.

وی گفت: هدف از برگزاری این دوره بالا رفتن سطح آگاهی همکاران در حوزه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و کیفیت‌بخشی به آموزش‌های لازم به دانش‌آموزان در سال تحصیلی جدید است.

هاشمی افزود: طرح یاریگران زندگی با همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر و با هدف پیشگیری از اعتیاد و رفتارهای پرخطر از سال تحصیلی99-98 در مدارس منتخب درحال اجراست که با توجه به هدف گذاری انجام شده پس از حضوری شدن مدارس در تمام مدارس قابل اجرا خواهد بود.

 

به اشتراک بگذارید :