2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ ۱۲:۴۴:۳۳
کد مطلب:  1580302
72 پروژه نوسازی مدارس شهر تهران تا مهرماه افتتاح خواهد شد
حسین پور در جلسه روسای مناطق آموزش و پرورش شهر تهران بیان نمود:

جلسه مشترک اداره کل نوسازی و مدیرکل و مدیران مناطق 19 گانه آموزش و پرورش شهر تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، حسین پور در نشست مشترک با فولادوند مدیرکل، شورای معاونین و مدیران مناطق 19 گانه آموزش و پرورش شهر تهران که در محل اردوگاه چمران برگزار شد، اظهارداشت: همه پروژه های نوسازی مدارس در شهر تهران فعال هستند و 72 پروژه شامل 249 کلاس درس و بالغ بر ۱۲۰ هزار متر مربع فضای آموزشی که پیشرفت فیزیکی خوبی دارند تا پایان شهریورماه انشالله با همت و پیگیری همکاران و مدیران مناطق به بهره‌برداری خواهند رسید.
مدیرکل نوسازی استان تهران با تشکر از کمک خیرین نیک اندیش افزود: ۵۱۳ میلیارد تومان برای تکمیل همه پروژه‌های شهر تهران مورد نیاز است.
عبدالرضا فولادوند نیز در این نشست با تقدیر از تلاش های مدیران و همکاران فرهنگی، ساماندهی نیروی انسانی را از مهمترین برنامه های کاری مدیران در تابستان سال جاری دانست و اظهارداشت: ثبت نام و ساماندهی به مناطق تفویض اختیار شده است و باتوجه به استخدام و خروجی نیروها از تهران با بحران نیروی انسانی مواجه هستیم. 
مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با تقدیر از نظم و انضباط حاکم در حوزه مالی افزود: حدود 70 ملک و واحدآموزشی طی دو سال اخیر از ستاد اجرایی فرمان امام خریداری شده و تک برگ شدن اسناد مدارس با جدیت پیگیری می شود.
وی با اشاره به اهمیت امر هدایت تحصیلی و انتخاب رشته دانش آموزان، بر استفاده از مشاورین مجرب در این خصوص تصریح کرد و گفت: انشالله با مصوبات خوب مجلس شورای اسلامی و حمایت‌های دولت و مسئولین و با کمک شما و خیرین مدرسه ساز بتوانیم بخش عمده‌ای از کمبود فضای آموزشی شهر تهران را مرتفع کنیم 

به اشتراک بگذارید :