20 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۳۰ ۰۹:۴۶:۱۹
کد مطلب:  NN8tiU61
مدیر آموزش و پرورش ناحیۀ یک بهارستان در نشست هم اندیشی نمایشگاه عفاف و حجاب در ناحیه یک بهارستان:
برپایی نمایشگاه های عفاف و حجاب در بهبود کیفیت حجاب دانش آموزان مؤثر خواهد بود

نشست هم اندیشی نمایشگاه عفاف و حجاب با حضو رحجت الاسلام والمسلمین حاج آقا صفایی امام جمعه شهر گلستان، ملازمانی معانت پرورشی وتربیت بدنی، بهروایی مسئول حراست ،عظیم وند، مسئول سازمان دانش آموزی، کارشناسان امورفرهنگی و با مشارکت آموزشگاهای اوقات فراغت ناحیه یک بهارستان در محل سالن ورزشی امید آموزشگاه عرفان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، ابراهیم رفیعی، مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان در اين نشست گفت: موضوع اجتماعی عفاف حجاب و برگزاری جلسات و کارگاه های آموزشی عفاف وحجاب در مدارس از ضروريات مي باشد و برپایی نمایشگاه عفاف وحجاب و استمرار جلسات با مشارکت مدارس ودانش آموزان قطعاً مثمر ثمر خواهد بود.

در ادامه حجت الاسلام  والمسلمین حاج آقا صفایی با اشاره به تاثير كارگاههاي آموزشي در مدارس اظهار داشت: برگزاری یک نمایشگاه  با مزامین دینی ،تخصصی وکارشناسی شده در مدارس وآموشگاهای بهارستان مهم و ضروري است.

وی به فواید حجاب در تحقق امنیت اجتماعی پرداخته و افزود: حجاب آثاری از جمله آرامش روحی و روانی، حفظ ارزش‌های انسانی، مقابله با جنگ نرم دشمن، مصونیت زنان و استواری خانواده به دنبال دارد.

در پایان مدیران وکارشناسان ومسئولین نظرات ودرخواستهای خود را درمورد حجاب وعفاف ارائه نمودند.

 

به اشتراک بگذارید :