10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ ۲۳:۰۶:۱۵
کد مطلب:  1575916
به منظور بررسی وضعیت چگونگی برگزاری امتحانات نهایی ؛
سفر رئیس مرکز پژوهش و مطالعات وزارت آموزش و پرورش به استان ایلام

رئیس مرکز پژوهش و مطالعات وزارت آموزش و پرورش به استان ایلام به منظور بررسی وضعیت چگونگی برگزاری امتحانات نهایی، صبح امروز به ایلام سفر کرد.

   به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام، فرهاد کریمی در این سفر ابتدا با حضور در چند حوزه امتحانی شهر ایلام  در جریان برگزاری امتحانات نهایی پایه های نهم و دوازدهم قرار گرفت.

   رئیس مرکز پژوهش و مطالعات وزارت آموزش و پرورش با قدردانی از آموزش و پرورش استان در برگزاری بسیار مطلوب این آزمون ها گفت: در بازدید از حوزه های امتحانی، تمامی شیوه نامه های بهداشتی اعم از رعایت فواصل صندلی ها، تب سنجی در ابتدای ورود دانش آموزان، وجود مواد ضدعفونی و ماسک رعایت شده بود و این کار باعث تضمین سلامت و امنیت امتحانات شده است.

فرهاد کریمی همچنین در ادامه بازدید خود در مرکز تصحیح اوراق امتحانی حضور یافت و با گفتگو با فرهنگیان این حوزه تا از نزدیک در جریان نحوه تصحیح اوراق امتحانی دانش آموزان قرار گرفت.

    دبیرستان شاهد آقاحسین بن علی (ع)، مدرسه تیزهوشان شهید بهشتی، مدرسه نمونه باقرالعلوم (ع) و دبیرستان دهخدا از حوزه های مورد بازدید برنامه این سفر بود.

به اشتراک بگذارید :