20 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ ۱۴:۳۶:۳۶
کد مطلب:  1575702
با حضور مدیر کل آموزش و پرورش زنجان؛
جلسه شورای معاونین اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد

جلسه شورای معاونین اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان در محل سالن غدیر اداره کل برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، حسن مظفری، مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان در این جلسه، اظهار داشت: در هنگام ثبت نام هیچ وجهی مازاد بر هزینه کتاب و بیمه نباید از والدین اخذ گردد.

وی با اشاره به نظارت حداکثری در امر برگزاری امتحانات ،تصریح کرد: ضرورت دارد بازدیدها مسئولانه و با حساسیت بالا انجام گیرد تا ایرادات احتمالی در حوزه های امتحانی رفع شود.

مظفری در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری تلاش برای مشارکت حداکثری در انتخابات از وظایف ما بوده و ضمنا همکاران در ساعات اداری نباید به له یا علیه شخصی فعالیت نمایند.

مدیر دستگاه تعلیم و تربیت استان افزود : جمهوریت نظام ،شعور سیاسی و شعور فکری وفاداری به نظام ایجاب می کند که در راستای مشارکت حداکثری تلاش کنیم و افرادی که علیه مشارکت عمومی در انتخابات تلاش می کنند در واقع جمهوریت نظام را نشانه گرفته اند .

آماده سازی مکان انتظار برای مراجعین ثبت نام و مشخص شدن اعضای ستاد ثبت نام در ادارات و مدارس از جمله موارد مهم مطروحه توسط مدیر کل آموزش و پرورش استان در این جلسه بود.

گفتنی است در این جلسه امیری رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخ گویی به شکایات استان به فرایند صحیح ثبت نام و لزوم حساسیت در این امر تاکید کرد. و بهرامی معاون آموزش متوسطه استان نیز به تشریح سامانه ثبت نام در سطوح متفاوت برای همه همکاران پرداخت.

به اشتراک بگذارید :