22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ ۱۰:۲۲:۲۶
کد مطلب:  1574852
بازدید رییس مرکز حراست وزارت آموزش و پرورش از حوزه های امتحانی قرچک

به منظور بررسی نحوه برگزاری آزمونهای حضوری پایه نهم و دوازدهم، از حوزه های برگزاری امتحانات قرچک بازدید به عمل آمد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل  آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران و به نقل از قرچک، جلال دلقندی، رییس مرکز حراست وزارت آموزش و پرورش از حوزه های امتحانی هنرستان کمال و امیرکبیر در قرچک بازدید کرد.


در این بازدید که سید مجتبی هاشمی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران نیز حضور داشت،دلقندی ضمن دیدار با رضا داورزنی مدیر آموزش و پرورش قرچک گفت: رعایت پروتکل‌های بهداشتی مطابق دستورالعمل‌های ابلاغی از ستاد ملی مبارزه با کرونا در دستور کار همه حوزه های امتحانی از جمله حوزه های بازدیدی امروز ما در قرچک قرار گرفته است و حفظ آرامش و تمرکز دانش آموزان با همراهی اولیای محترم دانش آموزان محقق می شود.

رییس مرکز حراست وزارت آموزش و پرورش گفت: ضرورت هدایت تحصیلی پس از پایه نهم باعث شد تا آموزش و پرورش آزمون های پایه نهم را به صورت حضوری برگزار کند.

وی همچنین بیان کرد: امتحانات پایه دوازدهم نیز به دلیل اینکه سال آخر مقاطع تحصیلی دانش آموزان است و دانش آموزان آزمون سراسری کنکور را در پیش دارند بصورت حضوری در حال برگزاری است.

این مقام مسئول یادآور شد: حضور کارشناس بهداشت در همه آزمون ها و تب سنجی کلیه دانش آموزان و عوامل برگزاری آزمون‌ها، استفاده از دستکش و ماسک، رعایت فاصله اجتماعی، ضدعفونی کردن صندلی ها مورد تاکید ستاد برگزاری امتحانات است.

 

به اشتراک بگذارید :