22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ ۰۹:۳۵:۰۸
کد مطلب:  1574734
در مراسم تجلیل از برگزیده جشنواره تدریس، در ناحیه2 شهرری؛
بهروز هاشمی: همدلی موجود در گروههای آموزشی رمز موفقیت این مجموعه است

با حضور معاون آموزش متوسطه اداره کل شهرستان‌های استان تهران، نشست اداره تکنولوژی، گروههای آموزشی و بررسی محتوای آموزشی متوسطه شهرستان‌های استان تهران و تقدیر از دبیر حائز رتبه کشوری در بخش ارسال تجارب برتر آموزشی شانزدهمین جشنواره الگوهای برتر تدریس این بار در ناحیه دو ری برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، بهروز هاشمی از ادامه برنامه تجلیل از گروههای آموزشی مناطق و برگزیدگان کشوری شانزدهمین جشنواره الگوهای برتر تدریس در مدیریت آموزش و پرورش ناحیه2 شهرری خبر داد.

هاشمی گفت: برگزاری وبینارهای آموزشی منطقه، همکاری در تصحیح و بازبینی اوراق امتحانات نهایی و تشکیل کارگروههای ارتقای کمّی و کیفی جشنواره تدریس هفدهم، گروههای آموزشی، رسالتی را در دوران این بیماری همه گیر ایفا کرده که مبتنی بر هدایتگری دبیران مشتاق و آموزش دبیرانی که بعضا در برابر تغییرات مقاومت داشتند بوده است.

وی برای آغاز سال تحصیلی پیش رو توصیه کرد: باتوجه به رصدها و تحلیل‌هایی که از میزان موفقیت امر آموزش و یادگیری و ارزشیابی‌های مجازی صورت خواهد گرفت، دبیران برنامه‌ریزی ای جهت مرور نقاط ضعف باقیمانده داشته باشند، سپس به کتابهای درسی جدید وارد شوند.

معاون آموزش متوسطه استان تاکید کرد: این هدایتگری در دوران پساکرونا همچنان حفظ شود، معایب روند تدریس و ارزشیابی مجازی تیز تحلیل و ریشه یابی شود. و افزود علیرغم تمام دشواری ها، دبیران استان همچنان در مسابقات و جشنواره ها مشارکت داشتند و حاصل تلاش های ایشان، کسب رتبه های کشوری توسط دبیران 5 منطقه بود که مراسم این روز نیز با هدف تقدیر از دبیر حائز رتبه اول کشوری در محور تجارب برتر در شانزدهمین جشنواره الگوهای برتر تدریس سرکار خانم میترا سرچمی است.

 

به اشتراک بگذارید :