20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ ۰۹:۲۹:۵۴
کد مطلب:  1574598
بازید رئیس اداره آموزش وپرورش استثنایی شهرستانهای استان تهران از آزمون حضوری مدارس بهارستان

رئیس اداره آموزش وپرورش استثنایی شهرستانهای استان تهران و هیئت همراه از مدارس شهرستانهای بهارستان یک و دو بازدید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره  کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، عبدالرضا دژن رییس اداره به همراه مهدی فرخی کارشناس مسئول آموزش کودکان استثنایی و محمدحسن چنگیزی کارشناس امتحانات، از حوزه های امتحان نهایی و فضای آموزشی مدارس شهرستان های بهارستان یک و دو بازدید به عمل آورد.

عبدالرضا دژن ابتدا در دیداری با روسای ادارات آموزش و پرورش دو شهرستان بهارستان مسائل آموزش و پرورش کودکان استثنایی و طرح سنجش سلامت دانش آموزان را طرح و در خصوص فعالیت های صورت گرفته  تبادل نظر کردند. در خصوص تاسیس اولین مرکز مشکلات ویژه یادگیری نیز مذاکراتی صورت گرفت.

وی دغدغه نخست خود در برگزاری امتحانات نهایی حضوری را سلامت دانش‌آموزان بیان کرد و گفت: اجرای پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی در حوزه‌های اجرا با استفاده از امکانات، فضا و نیروی انسانی به شکل مطلوب و قابل قبول در حال انجام است که این امر با افزایش اعتماد و کاهش استرس، نگرانی و خانواده‌ها و دانش‌آموزان همراه شد.

دژن گفت: در برخی از شهرستان‌ها از جمله بهارستان 1 و 2 با توجه به تراکم بالای جمعیتی دانش آموزان با نیازهای ویژه، بیش از سایر شهرستان ها نیازمند ساخت و ساز و افزایش فضای آموزشی هستیم و انتظار داریم خیرین مدرسه ساز همانند شهرستان‌های دیگر استان همکاری بیشتری را با آموزش و پرورش استثنایی  شهرستان‌های استان تهران و در زمینه تامین فضای وامکانات  آموزشی داشته باشند.

 

به اشتراک بگذارید :