15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ ۱۸:۲۵:۰۰
کد مطلب:  1574530
افتخار آفرینی فرهنگیان و دانش آموزان بوشهری در پرسش مهر 21

فرهنگیان و دانش آموزان بوشهری موفق به کسب 15 رتبه کشوری در بیست و یکمین دوره مسابقات پرسش مهر شدند.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان بوشهر، فرهنگیان و دانش آموزان بوشهری در پاسخ به پرسش رییس جمهور در اولین روز مهرماه1399 با موضوع « فرزندانم! برای مقابله با ویروس کرونا، چگونه باید به اعضای خانواده خود، همکلاسی ها، مدرسه و دوستان یاری و کمک کنیم» 3 رتبه اولی،3 رتبه سومی و 9 رتبه شایسته تقدیر را کسب کردند.

در بخش دانش آموزی سارا منصوری  از شهرستان دیر در رشته شعر، محمد علی آخوندزاده از شهرستان دشتستان در رشته وبلاگ‌نویسی و مینا موسوی از منطقه سعدآباد در رشته طراحی رتبه اول کشوری را بدست آورده‌اند.

همچنین در این بخش فاطمه احمدی از منطقه کاکی به مقام سوم کشوری در رشته نستعلیق دست یافته است.

مقام سوم کشوری بخش فرهنگیان در رشته های نمایشنامه نویسی و تصویرسازی به ترتیب به لقمان بحرانی و شیما سلیمانی از فرهنگیان شهرستان دیر رسیده است.

همچنین حیدر منصوری و هاجر احمدی از شهرستان دیر و فاطمه اسلوبی‌خواه از شهرستان دشتستان در رشته شعر، هاجر شفیعی و امین خیاط در رشته نمایشنامه نویسی، فریده فهیمی‌مجرد و نرگس قائدی در رشته داستان‌نویسی، حسن احمدنیا از منطقه دلوار در رشته وبلاگ‌نویسی و حامد ارشاد در رشته موشن گرافی موفق به عنوان شایسته تقدیر در این مسابقات معرفی شده‌اند.

گفتنی است بیست و یکمین فراخوان ملی پرسش مهر ریاست جمهوری در ۲۰  رشته و گرایش  و با حضور بیش از 2 میلیون و 529 هزار و 647   نفر- رشته شرکت‌کننده برگزار شده است.

به اشتراک بگذارید :