28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ ۰۹:۰۴:۲۱
کد مطلب:  1574500
با حضور معاون آموزش متوسطه شهرستان‌های استان تهران برگزار شد؛
تجلیل از برگزیدگان محور ارسال تجارب آموزشی شانزدهمین جشنواره الگوهای برتر تدریس در ناحیه یک بهارستان

معاون آموزش متوسطه استان از تحقق شعار "آموزش تعطیل نیست" در گردهمایی مدیریت آموزش و پروش ناحیه1 بهارستان ابراز خرسندی کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران،  بهروز هاشمی ضمن قدردانی از سرگروههای درسی متوسطه بهارستان که محل استقرار چهار دبیرخانه استانی است، از دو همکار این مدیریت، سرکار خانم مریم دریایی و جناب آقای حسن معقول که در بخش تدریس مجازی شانزدهمین جشنواره الگوهای برتر تدریس در دروس فلسفه و علوم و فنون ادبی، به ترتیب رتبه های اول و سوم کشوری را کسب کردند، قدردانی کرد.

وی با اشاره به بازدید و نظارت بر روند تدریس و ارزشیابی، برگزاری وبینارهای آموزشی و ارائه محتوای درسی به اداره کل، گفت: محتواهای آموزشی ارائه شده در مدرسه مجازی، گنجینه‌ای ماندگار برای سالهای تحصیلی پیش رو است.  

هاشمی در تایید توصیه‌های معاون آموزشی پیرامون بررسی کیفیت آموزش‌های مجازی صورت گرفته، افزود: سامانه وزارتی QB ظرفیت این را دارد که نظرسنجی از هر درس و سوالات به تفکیک منطقه و جنسیت انجام شود. با تحلیل داده‌های این سامانه، می‌توان چشم‌اندازی از عملکرد دانش‌آموزان حاصل کرد.

همچنین این مقام مسؤول، برنامه سال آینده اداره تکنولوژی و گروههای آموزشی متوسطه را "تدریس تعاملی" عنوان کرد.

 

به اشتراک بگذارید :