20 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ ۱۳:۰۲:۱۳
کد مطلب:  1572738
توسط دانش آموزان و فرهنگیان استان زنجان کسب گردید:
بیست و یک عنوان رتبه کشوری در بیست و یکمین فراخوان ملی پرسش مهر

بیست و یک عنوان رتبه کشوری در بیست و یکمین فراخوان ملی پرسش مهر توسط دانش آموزان و فرهنگیان استان زنجان در سال تحصیلی جاری کسب گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، حسن مظفری مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان با اعلام این خبر گفت: در ابتدای سال تحصیلی 1400-1399 رئیس جمهوری  اسلامی سوالی را  طبق سنوات گذشته از دانش آموزان پرسیدند؛  "فرزندانم! برای مقابله با ویروس کرونا، چگونه باید به اعضای خانواده خود، همکلاسی ها، مدرسه و دوستان یاری و کمک کنیم.؟"

وی ادامه داد:  در بیست و یکمین  دوره از رقابت‌های فراخوان ملی پرسش مهر که با حضور بیش از 35 هزار نفر- رشته شرکت‌کننده در سطح استان برگزار گردید دانش‌آموزان در 21 رشته و گرایش مختلف آثار خود را به دبیرخانه این مسابقات در سطح نواحی و شهرستان‌ها ارائه کردند و این آثار در مرحله استانی پایش و  داوری گردید  که تعداد 141 اثر منتخب دانش آموزی به دبیرخانه کشوری معرفی شد.

مظفری گفت: دراین دوره از فراخوان پرسش مهر جهت تسهیل شرایط حضور فرهنگیان در این جشنواره ضمن اینکه شرایط حضور برای معلمان مدارس غیر دولتی نیز فراهم شد ارسال آثار معلمان به جشنواره مستقیماً از سطح مدرسه به دبیرخانه انجام گردید که منجر به حضور معلمان با انگیزه بیشتری در این فراخوان بود.

در مرحله کشوری این مسابقات 603  نفر از دانش‌آموزان و معلمان به‌عنوان برگزیدگان نهایی و شایسته تقدیر  انتخاب شدند که  استان زنجان 9 رتبه برتر دانش آموزی و 12 رتبه برتر و شایسته تقدیر در بخش فرهنگیان کسب کرده است. 

 

 

به اشتراک بگذارید :