15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ ۲۲:۵۴:۰۲
کد مطلب:  1572541
پایگاه جامع سند تحول بنیادین آموزش و پرورش کشور در فارس راه اندازی شد

مدیر کل آموزش و پرورش فارس گفت: پایگاه جامع سند تحول بنیادین آموزش و پرورش کشور توسط اداره کل آموزش و پرورش فارس راه اندازی شده و برای تمام اندیشمندان و علاقه مندان حوزه تعلیم و تربیت و عموم مردم قابل دسترسی است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، دکتر فرهاد اسماعیلی در مراسم رونمایی از  پایگاه جامع سند تحول بنیادین آموزش و پرورش کشور در شیراز گفت: این سامانه به منظور تجمیع و یکپارچه سازی اطلاعات مرتبط با سند تحول بنیادین و کمک به اجرای هر چه بهتر این سند به آدرس:  http://sanadtahavol.ir/  راه اندازی شده است.

مدیر کل آموزش و پرورش فارس گفت: این سایت دارای بخش های مختلفی شامل کتاب ها، مقاله ها، پایان نامه ها، رساله های دکترا، رویدادهای مختلف مرتبط با سند تحول بنیادین و فیلم های حوزه تعلیم و تربیت و سند تحول بنیادین می باشد.

اسماعیلی با اشاره به اینکه در این سایت امکان ارتباط دوسویه و تعاملی وجود دارد گفت: افراد می توانند هر فکر و ایده ایی مرتبط با حوزه تعلیم و تربیت و سند تحول بنیادین دارند در قالب مقاله در این سایت به اشتراک بگذارند.

 وی افزود: در این سایت دوره های آموزشی پیش بینی شده که متقاضیان می توانند  در این دوره ها ثبت نام و شرکت نمایند همچنین رویداهای مختلفی که در سطح کشور برگزار می شود در این سایت به صورت پخش زنده و آفلاین در دسترس عموم قرار می گیرد.

گفتنی است در  این مراسم که مصادف با  هفته مقاومت و در سالروز آزادسازی خرمشهر صورت پذیرفت از خانواده معزز شهید علی رضا هاشم نژاد تقدیر و تکریم شد.

خاطر نشان میشود: طراحی این پایگاه توسط مجموعه فرهنگی شهید علیرضا هاشم نژاد در شیراز انجام شده است.

 

به اشتراک بگذارید :