24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۹ ۱۱:۴۴:۱۶
کد مطلب:  gKZ25lwT
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس خبر داد :
برگزاری اردوی منظقه ای اعضای دختر مراکز فرهنگی هنری کانون فارس

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس گفت : اردوی منظقه ای اعضای دختر مراکز فرهنگی هنری اداره کل کانون فارس، با حضور 120 عضو نوجوان فعال مراکز کانون در اردوگاه شهید دستغیب شیراز برگزار می شود.

به گزارش اداره اطلاع رساني و روابط عمومي آموزش و پرورش فارس و به  نقل از اداره کل کانون فارس، زهرا افتخاری با اعلام این خبر گفت:  اردو یکی از مؤثرترین فعالیت های کانون است که مدت زمان طولانی آن نسبت به سایر فعالیت ها، باعث بروز قابلیت ها و توانمندی های اعضا در ابعاد مختلف می شود.

وی افزود : در این راستا، برنامه ی اردوی امسال کانون فارس بر دو محور موضوعی بازی و طبیعت گردی استوار است ،که  با توجه به جغرافیای بومی محلی،  با هدف آشنایی با طبیعت در قرآن، زندگی در طبیعت، ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی،  بازی های خلاق و بازی های بومی محلی، برگزار می شود.

مدیر کل کانون فارس افزود: همچنین با هدف ترویج و ایجاد لذت کتابخوانی، فضا و ساعاتی برای مطالعه ی اعضا در نظر گرفته شده است که به منظور تأمین منابع اطلاعاتی اعضا، کتابخانه سیار در اردوگاه مستقر می شود. وی گفت: انجام فعالیت های متنوع فرهنگی و هنری، اجرای برنامه های شاد با حضور فعال و اجرای اعضا، بازدید و زیارت از دیگر برنامه های اجرایی این اردوی منطقه ای در اداره کل کانون فارس است.

به اشتراک بگذارید :