20 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۹ ۱۱:۱۲:۰۸
کد مطلب:  puIDImsN
مدیر آموزش و پرورش اسلامشهر :
باید از تمام ظرفیت ها برای بازگشایی مدارس استفاده کرد

مدیر آموزش و پرورش اسلامشهر در جلسه کمیته برنامه ریزی اداره متبوع گفت: پروژه مهر آغاز ماه مهر ورزی، آمادگی و حرکت به سوی کیفیت بخشی در بازگشایی مطلوب مدارس و ایجاد فضای خاطره انگیز و با نشاط برای دانش آموزان است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، حبیبی پورمدیر آموزش و پرورش اسلامشهر اظهار کرد : می بایست از تمام ظرفیت ها برای بازگشایی مدارس در مهر 95 استفاده کرد.

وی افزود : از جمله كمیته های پنج گانه ستاد پروژه مهر که كمیته تعمیر و تجهیز،تبلیغ و توجیه،سازماندهی نیروی انسانی،تایید صلاحیت و نظارت و ارزیابی و نظارت تشكیل می دهد و هركدام می تواند در شاداب سازی مدارس گام های بلندی بردارد

 وی در ادامه از همکاران خواست تمام مسائل و مشکلات مدارس را در نظر گرفته و نسبت به رفع آنها اقدام نمایند.

حبیبی پور در بخش دیگری از سخنان خویش پروژه مهر را یک نماد مدیریتی دانست که مبتنی بر برنامه ریزی ، سازماندهی و هماهنگی بوده و مظهر کارائی و اثر بخشی است و لازم است همه همکاران با برنامه ریزی صحیح سعی در پیشبرد اهداف پروژه مهر که همان اهداف نظام تعلیم و تربیت می باشد نمایند.

 این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد : با توجه به شاخص های ارزشیابی، پروژه مهر در سال گذشته در حد مطلوب بوده است و لذا خواهان رویکرد تحولی در کمیته ها برای شرایط ممتاز و ویژه و صعود در رتبه اول استان هستیم.

 

 

به اشتراک بگذارید :