24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۹ ۱۰:۴۵:۱۲
کد مطلب:  Fp0eVwrM
با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش در شیراز:
آیین تکریم از جانبازان فرهنگی ضایعه نخاعی و قطع عضو آموزش و پرورش فارس برگزار شد

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: درجامعه فرهنگیان ، نزدیک به 5 هزار آزاده سرافراز داریم که دارای فضیلتی دو جانبه هستند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس ، سید محمد بطحائی در آیین تکریم و تقدیر از  جانبازان فرهنگی ضایعه نخاعی و قطع عضو آموزش و پرورش فارس گفت : تکریم و تعظیم جانبازان، تکریم شخصیت آنها نیست ،که برگزاری چنین مراسمی ،تکریم آموزه ها و ارزش هایی است که در سایه رهبری معظم، به فضیلتی بلند تبدیل شده است.

وی با بیان اینکه "جانبازان فرهنگی  دارای فضیلتی دوجانبه هستند " افزود:  قریب به 24 هزار جانباز شاغل در کشور وجود دارد که 11 هزار نفر از آنان جانباز بالای 25 درصد هستند و در جامعه فرهنگیان نیز قریب به 5 هزار آزاده سرافراز داریم.

معاون سیاسی امنیتی استانداری فارس نیز در ادامه این مراسم با تصریح بر اینکه" کسی که با خدا معامله کرده باشد پشیمان نخواهد شد" گفت: مخاطبینی که امروز آیین تکریم برای آنها گرفته شده در موضوعات و محاسبات مادی ما نمی گنجند و هیچگاه تاریخ مصرفشان به انقضا نخواهد رسید.

هادی پژوهش جهرمی به ویژگی والای جانبازان در عدم رنگ باختگی نسبن به امور دنیوی اشاره و خاطرنشان کرد: رنگ باختگی و مورد بی اعتنایی قرار گرفتن از سوی دیگران هرگز بر روی آنها اثری ندارد.

وی تصریح کرد : جانبازان در دوران دفاع مقدس، سلامت و روح خود را به خدای متعال فروختند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان فارس نیز در این  مراسم بیان کرد: آموزش و پرورش علاوه بر رسالت اصلی خود که همان  تعلیم و تربیت است ، در دوران دفاع مقدس نیز نقش بسزایی را ایفا کرد.

حمیدرضا آذری تقدیم 3 هزار و 500 شهید از این نهاد به انقلاب اسلامی را نشانه تاثیرگذاری آموزش و پرورش در میان نهادهای اجرایی کشور عنوان کرد  و افزود:  امیدواریم خداوند متعال توفیق خدمت بیشتر به جانبازان و تلاش برای تسریع امور آنان در جامعه را بیش از گذشته به مسئولان عطا کند.

به اشتراک بگذارید :