16 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ ۱۵:۴۵:۳۸
کد مطلب:  1570717
شاپور محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان در چهارمین جلسه شورای معاونین و مدیران به اخلاق مداری تاکید کردند.
چهارمین جلسه شورای معاونین و مدیران برگزارشد

محمد زاده در ادامه به سالروز آزادی خرمشهر وروز مقاومت و پایداری مردم غیور و سلحشور دزفول اشاره کرد و گفت در 8 سال دفاع مقدس شهر دزفول 200 بار موشک باران شدند و بالغ بر 2هزارنفر شهید به انقلاب اسلامی ایران تقدیم کرده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی شاپور محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان در جسله شورای معاونین و مدیران سازمان ضمن ارسال سلام وصلوات به روح پرفتوح شهدا و امام شهدا و آرزوی سلامتی برای مقام معظم رهبری (مدظله  العالی ) ابراز امیدواری کردند که همه همکاران در شرایط کنونی از تندرستی کامل برخوردار باشند

محمد زاده در ادامه به سالروز آزادی خرمشهر وروز مقاومت و پایداری مردم غیور و سلحشور دزفول اشاره کرد و گفت در  8 سال دفاع مقدس شهر دزفول 200 بار موشک باران شدند و بالغ بر 2هزارنفر شهید به انقلاب اسلامی ایران  تقدیم کرده است.

سپس آقای محمدزاده به آموزه ای قرآن کریم پرداخت و گفت همه ما بایستی سعی کنیم حرف هایی که

 می زنیم توجه کنیم. و خداوند متعال در قرآن همه ما را به خوب صحبت کردن و آگاهانه صحبت کردن با کلام رسا و زیبا صحبت کردن توصیه می کند و امیدوارم در جلسات و تعاملات به گونه ای با هم رفتار کنیم که موجب رنجش یکدیگر نشویم و سعی کنیم همدیگر را با القاب خوب بیان کنیم.

و در عین حال بایستی حرف ها و مسایل و مشکلات سازمان در این جلسه به گفتمان گذاشته شود و متناسب تصمیم جلسه اقدام شود.

رئیس سازمان نهضت سواد آموزی به اخلاق مداری در شبکه های اجتماعی پرداخت و گفت بایستی همه ما سعی کنیم در انتقال پیام سازمانی از شبکه های مجازو داخلی استفاده کنیم وافرادی هم که به نحوی از پیام رسانهای خارجی استفاده می کنند نبایستی اطلاعات سازمانی را از آنجا انجام دهندو اگر همکار هم در این زمینه کاری انجام می دهد بایستی هر چه سریعتر متوقف کند.

معاون وزیر و رئیس سازمان گزارش خوب تهیه شده در خصوص تحلیل عملکرد سال 1399و ریز اعتبارات مصوب سال 1400آقای اسدی اشاره کرد وگفت :گزارش خوبی تهیه شد و سعی شود با صرفه جویی در جلوگیری از هدر رفت ها بتوانیم منابع سازمان را درسال 1400خوب مدیریت کنیم و بدهی سازمان را درخصوص حق الزحمه آموزش دهندگان به حداقل ممکن برسانیم و امیدوارم با مدیریت بهینه برمنابع مصرف مشکلات مالی و بدهی استانها را برطرف سازیم و تلاش کنیم با برنامه ریزی دقیق آموزشی و توانمندی سازی آموزش دهنده ها  مدیران مراکز و راهنمایان تعلیماتی را به موقع انجام دهیم و هیچ آموزش دهند ه ای بدون گذران دوره آموزش لازم کلاس سواد آموزی تشکیل بدهد.

به اشتراک بگذارید :