16 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ ۱۴:۱۶:۴۶
کد مطلب:  1570605
در استان زنجان و سالروز سوم خرداد روز آزاد سازی خرمشهر:
تقدیر از خانواده شهدایی که در عملیلات آزاد سازی خرمشهر به شهادت رسیدند.

مراسم گرامیداشتی به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان و فرمانده تیپ 36 انصارالمهدی زنجان در محل سالن شهید تجلی اداره کل برگزار شد.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان , حسن مظفری مدیر کل آموزش و پرورش استان ضمن تبریک سالروز  آزادسازی خرمشهر و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان هشت سال دفاع مقدس گفت : خانواده های شهدا که با اهدای عزیزان خود در راه انقلاب،  کارهای منحصر به فرد و بی نظیر و جاویدان انجام داده اند .

مظفری در ادامه افزود :  نظم، آرامش و آسایش که امروزه در جامعه وجود دارد مرهون و مدیون خون پاک شهدای انقلاب و مدافعین حرم است.وی همچنین تصریح کرد : یادگاران دوران دفاع مقدس ، فرماندهان آن دوران هستند که سندهای زنده و غیر قابل انکار و تحریف ناپذیر دوران دفاع مقدس هستند.

در این نشست ، محمود عباسی فرمانده تیپ 36 انصارالمهدی زنجان و فرمانده گردان شهید چمران  بیان کرد : دشمنان اگر جرات تعدی به مرز و بوم این کشور را ندارند به واسطه خون هایی است که خانواده های شهدا  نثار انقلاب کردند .
وی افزود : عظمت خانواده شهدا ضامن حفظ انقلاب است و خون شهدایی مثل شهید سلیمانی , شوشتری و شهدای دیگر، این انقلاب را بیمه کرده است. عباسی ابراز داشت : اگر خانواده شهدا فراموش شود , اگر جانبازی ها و آزادگان مورد توجه نباشند بزرگترین آسیب ها متوجه این نظام خواهد شد. در این دیدا پدر شهید ابراهیم خانی ضمن گفتن خاطره ای از دوران دفاع مقدس از طرف تمامی خانواده های شهدا از مسئولین اداره کل آموزش و پرورش تقدیر و تشکر کرد.
شایان ذکر است در این مراسم از خانواده شهدای که در عملیلات آزاد سازی خرمشهر حضور داشتند تقدیر شد .

به اشتراک بگذارید :