20 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ ۱۴:۱۲:۵۸
کد مطلب:  1570593
اولین جلسه شورای آموزش و پرورش استان زنجان در سال 1400 برگزار شد

اولین جلسه شورای آموزش و پرورش استان زنجان در سال جدید به صورت ویدئو کنفرانس با حضور امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان ، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان و مدیر کل آموزش و پرورش زنجان و سایر اعضا برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، خدابخش مرادی نافچی ، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان ، ضمن تاکید بر حضور مسئولین ذیربط در جلسات شورا ، ابراز داشت : عملیات پروژه احداث 21 آموزشگاه که مقرر شده  با همکاری سه دستگاه انچام پذیرد در اسرع وقت شروع گردد و گزارشی از فعالیت های اجرایی آن در جلسات آتی به صورت منظم ارائه شود.  

مرادی با اشاره به اهمیت برنامه اوقات فراغت دانش آموزی و محول نمودن دبیرخانه کشوری این برنامه به استان زنجان، اظهار داشت : با حضور مدیران فرهنگی و مرتبط با اوقات با فراغت دانش آموزی  استان ، کارگروه ویژه ای تشکیل شود تا نسبت به برنامه ریزی های لازم برای برگزاری یک برنامه در شان استان و کشور در این خصوص اقدام شود.

حسن مظفری، مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان ، در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از عملکرد شورای آموزش و پرورش استان در سال گذشته گفت : در سال گذشته شورای آموزش و پرورش استان 10 جلسه برگزار کرد که 96 درصد مصوبات آن اجرایی شدند.

وی در ادامه افزود : در سال گذشته شورای آموزش و پرورش استان موفق به کسب رتبه برتر کشور شد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان با اشاره به شروع  ثبت نام های دانش آموزی تصریح کرد : با توجه به پیش بینی ها و همکاری اداره کل نوسازی استان و تحویل مدارس مدنظر ، مشکلی در این خصوص برای سال تحصیلی جدید نخواهیم داشت .

این مقام مسئول با اشاره به اولویت های شش گانه مقام عالی وزارت اظهار داشت : در راستای سند تک برگی مدارس و فضای های آموزشی و اداری استان زنجان در رتبه اول کشوری قرار دارد و در این خصوص از همکاری اداره کل ثبت  اسناد استان نیز تقدیر می کنیم .

در این جلسه در خصوص روند اجرایی ساخت پروژه مسکن فرهنگیان ، پروژه ساخت 21 باب آموزشگاه در شهر زنجان و برنامه های کشوری اوقات فراغت بررسی و تبادل نظر  شد.

به اشتراک بگذارید :