20 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ ۱۲:۴۷:۳۳
کد مطلب:  1570355
فرمانده اسبق تیپ 36 انصارالمهدی زنجان در مراسم گرامیداشت روز سوم خرداد :
عظمت خانواده شهدا ضامن حفظ انقلاب است

مراسم گرامیداشتی به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان و فرمانده اسبق تیپ 36 انصارالمهدی زنجان در محل سالن تجلی اداره کل برگزار شد.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان , حسن مظفری مدیر کل آموزش و پرورش استان ضمن تبریک سالروز  آزادسازی خرمشهر و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان هشت سال دفاع مقدس گفت : خانواده های شهدا که با اهدای عزیزان خود در راه انقلاب،  کارهای منحصر به فرد و بی نظیر و جاویدان انجام داده اند .

مظفری در ادامه افزود :  نظم، آرامش و آسایش که امروزه در جامعه وجود دارد مرهون و مدیون خون پاک شهدای انقلاب و مدافعین حرم است.

وی همچنین تصریح کرد : یادگاران دوران دفاع مقدس ، فرماندهان آن دوران هستند که سندهای زنده و غیر قابل انکار و تحریف ناپذیر دوران دفاع مقدس هستند

 در این نشست ، محمود عباسی فرمانده اسبق تیپ 36 انصارالمهدی زنجان و فرمانده گردان شهید چمران  بیان کرد : دشمنان اگر جرات تعدی به مرز و بوم این کشور را ندارند به واسطه خون هایی است که خانواده های شهدا  نثار انقلاب کردند .

وی افزود : عظمت خانواده شهدا ضامن حفظ انقلاب است و خون شهدایی مثل شهید سلیمانی , شوشتری و شهدای دیگر، این انقلاب را بیمه کرده است.

عباسی ابراز داشت : اگر خانواده شهدا فراموش شود , اگر جانبازی ها و آزادگان مورد توجه نباشند بزرگترین آسیب ها متوجه این نظام خواهد شد.

در این دیدار پدر شهید ابراهیم خانی ضمن گفتن خاطره ای از دوران دفاع مقدس از طرف تمامی خانواده های شهدا از مسئولین اداره کل آموزش و پرورش تقدیر و تشکر کرد.

شایان ذکر است در این مراسم از خانواده شهدای که در عملیلات آزاد سازی خرمشهر حضور داشتند تقدیر شد .

 

به اشتراک بگذارید :