0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ ۱۰:۵۶:۳۸
کد مطلب:  1570057
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های تهران:
برگزاری سومین همایش ملی هویت کودکان ایرانی اسلامی با هدف اعتلای تربیت دانش‌آموزان پیش‌دبستانی

معاون آموزش ابتدایی اداره کل شهرستانهای استان تهران گفت: سومین همایش ملی هویت کودکان ایرانی اسلامی با جمع آوری آثار مختلف در زمینه‌های مقاله ، شهر داستان مورد پژوهی ومانند این ها و با هدف اعتلای تربیت دانش آموزان پیش دبستان برگزار می‌شود.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، غلامرضا بختیاری  گفت: بخشنامه برگزاری همایش ملی کودکان ایرانی اسلامی به مناطق ارسال و تاکید شده است که هر منطقه حداقل ده اثر در این همایش داشته باشد.

وی گفت: مهلت ارسال آثار از تاریخ 1/3/1400 الی 25/3/1400 می باشد  و همایش در روزهای 16 و 17  تیر 1400 در استان فارس برگزار می شود.

بختیاری با  تاکید بر ترغیب همکاران به مشارکت در این همایش مهم  اضافه کرد:  امیدوارم همچون سال‌های  گذشته  در محورهای این همایش  که شامل  تربیت هویت محور کودکان ایران اسلامی، تحلیل مقایسه ای تربیت هویت محو در دوره پیش از دبستان   و چشم انداز تعلیم و تربیت هویت محور سال های اوان کودکی است  نفرات برگزیده ای  از اداره کل داشته باشیم.

وی در پایان با تاکید براهمیت همایش ملی هویت کودکان ایرانی اسلامی و هماهنگی و پیگیری های لازم توسط همکاران مناطق ، نقش این همایش را  در رشد تربیت در دوره پیش دبستانی حائز اهمیت دانست.

 

به اشتراک بگذارید :