22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ ۱۰:۳۷:۴۹
کد مطلب:  1569983
رئیس اداره انجمن اولیاء و مربیان اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران:
ارائه محتوای آموزشی و تربیتی نیاز ضروری خانواده هاست

رئیس اداره انجمن اولیاء و مربیان استان با اشاره به اهمیت نقش خانواده ها و همسویی آنها با اولیاء مدارس در جریان تعلیم و تربیت از ایجاد کانال ارتباطی به آدرس htts://shad.ir/oliaostantehran در بستر فضای مجازی شاد خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، محمد تیمورزاده با بیان این خبر به اهمیت نقش خانواده ها و همسویی آنها با اولیاء مدارس در جریان تعلیم و تربیت تأکید کرد.

وی هدف از ایجاد این کانال را دانش افزایی و آگاهی بخشی و انتقال تجارب تربیتی در حوزه های کودک ، نوجوان و خانواده برای مخاطبی خانواده ها و همکاران فرهنگی عنوان کرد و گفت: متاسفانه عدم تعامل و ارتباط کافی اولیاء مدرسه و خانواده ها، رسانه های تصویری در قالب های مختلف و عدم ارائه محتوای آموزشی داخلی مناسب با فرهنگ ایرانی اسلامی سبب ایجاد شکاف بین آموزش های مدرسه و خانه شده است به طوری که هریک با ملاکهای خود به تربیت فرزندان اقدام می نمایند که نتیجه آن عدم تحقق اهداف تعلیم و تربیت است.

تیمورزاده اظهار کرد: براین اساس این کانال ارتباطی با ارائه محتواهای آموزشی و تربیتی مناسب و مورد استفاده اولیاء برای آموزش چگونگی رفتار با فرزندان خود به صورت برنامه مدون از اردیبهشت 1400 شروع به فعالیت نمود.

به اشتراک بگذارید :