26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ ۰۹:۵۹:۱۴
کد مطلب:  1569795
رضایت شرکت کنندگان از حوزه های برگزاری امتحانات خرداد در دماوند

مدیر آموزش و پرورش دماوند از رضایت کامل شرکت کنندگان در برگزاری امتحانات نهایی پایه دوازدهم خبر داد

به گزارش ادارهاطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و به نقل از دماوند مهرداد پورفتحی در بازدید از حوزه های برگزاری امتحانات نهایی پایه دوازدهم و نهم گفت: یکماه قبل از برگزاری امتحانات ، شیوه نامه های بهداشتی و برنامه ریزی با کیفیت امتحانات نهایی و پایه نهم را در جلسه ستاد امتحانات و شورای آموزش و پرورش انجام دادیم.

پورفتحی گفت با توجه به پراکندگی جغرافیایی دماوند چهار حوزه امتحان نهایی پایه دوازدهم در نظر گرفته شده که شامل : سالن ورزشی آموزش و پرورش ، سالنهای هنرستان دکتر حسابی در دماوند و دودبیرستان در آبسرد .اعضای ستاد امتحانات و مسئولین بهداشت به طور دائم از حوزه ها بازدید می کنند. در سالن ورزشی جهت حفظ و نگهداری کفپوش سالن ، موکت پهن شده و بروی موکت ها صندلی ها با فاصله ی بیش از 2 متر قرار گرفته است . در هنرستان دکتر حسابی هر ساله یک سالن در نظر گرفته میشد ولی برای امتحانات امسال یک سالن  دیگر نیز در نظر گرفتیم ؛ در ضمن فضاهایی را انتخاب کردیم که هیچ ازدحامی قبل و بعد از امتحانات صورت نمی گیرد.

در خصوص چیدمان صندلی ها در برگزاری امتحانات پایه نهم تیمهایی تشکیل دادیم که به مدت یک هفته از تمام مدارس متوسطه اول بازدید داشتند و قبل از برگزاری امتحانات مشکلات موجود رفع شده است.

پورفتحی در پایان گفت : در برگزاری امتحانات نهایی پایه نهم و دوازدهم تا کنون هیچ شکایتی نداشتم و رضایت کامل توسط دانش آموزان و اولیا حاصل شده است.

به اشتراک بگذارید :