16 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ ۰۸:۵۱:۵۹
کد مطلب:  1569531
مدیر کل امورشاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش در جمع مدیران مدارس شاهد مازندران :
استاندارد سازی مدارس شاهد از الزامات شورای عالی انقلاب فرهنگی است .

محمد رضا رزاقی مدیر کل امورشاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش در جمع مدیران مدارس شاهد مازندران تصریح کرد استاندارد سازی مدارس شاهد از الزامات شورای عالی انقلاب فرهنگی است .

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور شاهد و ایثارگران ، محمد رضا رزاقی ، صبح  دوشنبه 3 خرداد از حوزه های امتحانات نهایی و حوزه تصحیح  مدارس شاهد شهرستان بابل بازدید نمود .

در این بازدید رزاقی ضمن بررسی میدانی از چگونگی برگزاری امتحانات نهایی و تصحیح اوراق، به گفتگویی صمیمانه با دانش آموزان و اولیا حاضر پیرامون چالش ها و فرصت های زیست بوم جدید پرداخت

وی سپس در جلسه ای با حضور مدیران مدارس شاهد شهرستان بابل، به نقطه نظرات و چالش های مدیران مدارس شاهد در زمینه  شناسنامه فعالیت های مدارس شاهد گوش فرا داده و رهنمودهای لازم را ارائه نمود .

دبیر ستاد مرکزی شاهد و ایثارگر وزارت آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه شناسنامه فعالیت های مدارس شاهد, الگو و  کاتالوگ برای این مدارس است ، تصریح کرد: با این الگو مدیران مدارس شاهد علاوه بر این که می توانند برنامه ریزی کنند کلیه فعالیت های خود را نیز می توانند خود ارزیابی نموده و در مسیر بهبود فعالیت ها قرار گیرند.

رزاقی با اشاره به آخرین اساسنامه مدارس شاهد تصریح کرد : استانداردسازی مدارس شاهد از الزامات شورای عالی انقلاب فرهنگی است و باید از دید مسئولیت اجتماعی به آن پرداخت . مدارس شاهد نماد تعلیم و تربیت منبعث از فرهنگ ایثار ، مقاومت و شهادت است و تمامی رزمندگان اعم از کسانی که به فیض شهادت نائل آمدند و یا آزادگان و جانبازان و سایر رزمندگان یک نگاه داشتند و آن عبودیت خداوند از طریق خدمت به مردم است و این همان مسئولیت اجتماعی است

لازم به ذکر است است در این بازدید گلستانی فرد رئیس اداره امورشاهد و ایثارگران آموزش و پرورش استان مازندران و جایمند مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان بابل، وی  را همراهی نمودند.

 

به اشتراک بگذارید :