2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ ۱۶:۳۸:۵۷
کد مطلب:  1566771
مسعود ثقفی خبر داد
راه اندازی صندوق ارتباط مستقیم با مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران از راه اندازی سامانه الکترونیکی ارتباط مستقیم با مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران مسعود ثقفی ضمن اعلام این خبر افزود: در راستای برقراری ارتباط شفاف و بدون واسطه میان فرهنگیان، دانش آموزان و اولیاء؛ اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، برای ارتباط مستقیم با مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران، اقدام به راه اندازی صندوق الکترونیکی به آدرس tehranedubox @ در بسترشبکه شاد کرده است.
رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران تصریح کرد: فرهنگیان، دانش آموزان و اولیاء می توانند از طریق این سامانه پیام های نوشتاری، صوتی و تصویری خود را در رابطه با موارد مربوط به آموزش و پرورش شهر تهران، اعم از مواردی چون عدم رعایت پروتکل های بهداشتی حوزه های امتحانی، مشکلات ثبت نام و دریافت شهریه و سایر موارد به صورت مستقیم ارسال نمایند.
ثقفی افزود: مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران به صورت دائم این سامانه را رصد خواهد کرد و به همه موارد رسیدگی ویژه خواهد شد.
رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران در پایان با تاکید بر اینکه در همه موارد ارسالی حتما باید مشخصات محل موردنظر به طور کامل مشخص شود تا پیگیری های لازم انجام شود، خاطرنشان کرد: در اعلام موارد فقط مشخصات محل و مساله مورد نظر الزامی است و ارائه مشخصات فردی اشخاص الزامی ندارد و همه این موارد به صورت فوری و دقیق رسیدگی خواهدشد.

 

به اشتراک بگذارید :