28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ ۱۴:۵۰:۲۹
کد مطلب:  1566709
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران خبر داد:
حضور 4 میلیون و 582 هزار و 362 نفر- رشته در جشنواره فرهنگی هنری"فردا"

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از آغاز بکار دبیرخانه دریافت آثار سی و نهمین دوره جشنواره فرهنگی هنری"فردا" خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، سیدمجتبی هاشمی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اعلام این خبر گفت: پس از بارگذاری اطلاعیه جشنواره "فردا " در 24 آبان 1399 در پورتال اداره برنامه ریزی فعالیت های فرهنگی هنری ، شرکت در این جشنواره به مدارس سراسر کشور ابلاغ شد.

هاشمی با اشاره به اینکه علیرغم عدم برگزاری کلاس ها به صورت حضوری، دانش آموزان سراسر کشور از این جشنواره استقبال بی نظیری نموده اند گفت: در جشنواره امسال  بالغ بر 4 میلیون و 582 هزار و 362 نفر- رشته شرکت کرده اند.

هاشمی افزود: آثار برگزیده استانها بصورت مجازی که در مرحله مدرسه، منطقه و استان داوری شده‌اند  به دبیرخانه کشوری ارسال خواهند شد و پس از آماده شدن دراختیار داوران مرحله کشوری قرار خواهند گرفت تا برگزیدگان این جشنواره در مرحله کشوری نیز مشخص شوند.

وی گفت: دبیرخانه دریافت آثار مرحله کشوری سی و نهمین دوره جشنواره فرهنگی هنری"فردا" به میزبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و با محوریت کانون فرهنگی تربیتی سمیه فعالیت خواهد کرد.

گفتنی است: فرایند دریافت آثار از روز شنبه یکم خردادماه 1400 آغاز شده و تا روز جمعه هفتم خردادماه ادامه دارد.

 

 

به اشتراک بگذارید :