26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ ۱۴:۴۹:۱۲
کد مطلب:  1566705
ثبت‌نام دانش آموزان شهرستان های استان تهران در سال تحصیلی جدید الکترونیکی است

رئیس اداره ارزیابی عملکرد وپاسخگویی به شکایات و دبیر ستاد ثبت نام آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران گفت: ثبت‌نام دانش آموزان در سال تحصیلی جدید ، الکترونیکی است .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، فرامرز تاجیک گفت: بر اساس دستورالعمل اجرایی ثبت‌نام دانش آموزان در مدارس در سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ ، در تمام دوره‌های تحصیلی، الکترونیکی است.
وی گفت: انجام ثبت نام در تمام دوره ها  به شیوه غیر حضوری از طریق سامانه الکترونیکی http://pada.medu.ir  و در صورت ضرورت ثبت نام به شیوه حضوری در مناطق کم برخوردار و فاقد زیر ساخت های اینترنتی از طریق سیستم نوبت دهی به منظور پیشگیری از ازدحام خانواده ها و دانش آموزان انجام خواهد شد. و زمان ثبت نام دوره های مختلف تحصیلی بر اساس ضوابط و مقررات مربوطه در سامانه سیدا اعلام خواهد شد.
تاجیک در ادامه گفت:  ثبت نام میان پایه ها به صورت خودکار انجام می شود و دانش آموز در پایه بالاتر در همان مدرسه ثبت نام می گرددد و  نیازی به مراجعه دانش آموز یا اولیای آنها به مدرسه نیست.
وی با تاکید بر اجرای دقیق دستورالعمل ثبت نام  تصریح کرد: دریافت هرنوع وجه به جز مبلغ مربوط  به کتاب درسی و  بیمه در هنگام ثبت نام مدارس دولتی ممنوع است.
 رئیس کمیته مدیریت عملکرد استان ،  تکریم مراجعین و اجرای صحیح شیوه نامه ثبت نام توسط مدیران مدارس و مسئولین منطقه را مورد تاکید قرار داد.

 

به اشتراک بگذارید :