24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۸ ۱۳:۵۰:۳۴
کد مطلب:  ud2Okf4O
مدیر کل آموزش و پرورش فارس خبر داد :
تقدیر از جانبازان فرهنگی قطع عضو و نخاعي فارس

مدير كل آموزش و پرورش استان فارس گفت: طي مراسمي از جانبازان فرهنگي قطع عضو، نخاعي و ويلچري و خانواده آنان تقدیر خواهد شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس ، حمید رضا آذری، در نشست  خبري با  خبرنگاران  گفت: تقدیر از جانبازان، به‌عنوان الگوهاي ايثار و مقاومت، يك ضرورت غير قابل اغماض است.

وي گفت: جانبازان و همسران جانبازان، بهترين الگوهاي جامعه در زمينه صبر، مقاومت، شجاعت و ايثار هستند، و بايد اين الگوها به جامعه شناسانده شوند.

آذري قدرداني از جانبازان را يك گام در راستاي معرفي آنان به جامعه هدف دانست و گفت: افتخار مي‌كنيم كه آموزش و پرورش فارس بالغ بر 70 جانباز قطع عضو و ضايعه نخاعي دارد.

مدیر کل آموزش و پرورش فارس يادآور شد: در آموزش و پرورش فارس ،بیش از  یک هزار  جانبازان با درصد جانبازي بيش از 5 درصد داریم.

آذري اضافه كرد: مراسم تقدیر از جانبازان قطع عضو و ضايعه نخاعي آموزش و پرورش فارس، ساعت 19 شامگاه 28 تير در محل باشگاه فرهنگيان شيراز برگزار خواهد شد.

مدير كل آموزش و پرورش استان فارس تصريح كرد: در حالي كه توصيف و حتي درك ميزان رنجي كه جانبازان و همسران و خانواده‌هاي آنان در اين سال‌ها متحمل شده‌اند امكان‌پذير نيست، همه ما وظيفه داريم كه به هر شكل و در هر زمان به جامعه ايثارگران احترام بگذاريم و آنان را تقدیر كنيم.

به اشتراک بگذارید :