24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۸ ۱۳:۴۶:۳۳
کد مطلب:  N6hkOEHU
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس خبر داد:
کسب رتبه نخست پنجمین جشنواره کشوری تجارب برتر تربیتی توسط فرهنگیان فارس

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس گفت: فرهنگیان فارس ، با ارائه 7 اثر در پنجمین جشنواره تجارب برتر تربیتی رتبه نخست این جشنواره را از آن خود کردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس ، محمد نظری، در گفتگو  با  خبرنگاران گفت: به استناد اعلام نتیجه جشنواره کشوری تجارب برتر تربیتی ، از مجموع 33 اثر برتر کشوری که به عنوان آثار منتخب این جشنواره معرفی شده اند ،7 اثر متعلق به فرهنگیان فارس است .

وی افزود : با توجه به تعداد آثارمنتخب فرهنگیان فارس در این جشنواره ، این استان توانست مقام برتر پنجمین جشنواره کشوری تجارب برتر تربیتی را از آن خود نماید.

نظری گفت: این جشنواره در روزهای 30 و 31 تیرماه  وبا حضور منتخبین کشوری و مسئولین ادارات کل آموزش و پرورش استانهای سراسرکشور ،در مجموعه فرهنگی- رفاهی فرهنگیان شیراز برگزار خواهد شد.

وي با بيان اينكه تمام اداره‌هاي كل آموزش و پرورش سراسر کشور در اين همايش فعالانه شركت كرده‌اند، گفت: بالغ بر 170 اثر به مرحله نهايي داوري رسيد و پس از 5 نوبت داوري، 33 اثر برگزيده شناخته شد كه روز پنجشنبه معرفي مي‌شوند.

نظري با يادآوري اينكه 12 اثر شايسته قدرداني نيز در اين همايش معرفي خواهند شد، گفت: رونمايي از تمبر يادبود و بهره‌برداري از رصد‌خانه پرفسور رياضي، 2 برنامه مهم جنبي اين همايش است.

او از پرفسور رياضي و كفاش (معاون وزير آموزش و پرورش) به‌عنوان مهيمانان ويژه اين رويداد فرهنگي، تربيتي خبر داد و گفت: كتاب آثار برتر اين همايش نيز تاليف شده است.

رئیس اداره امور تربیتی آموزش و پرورش فارس نیز ضمن  تشریح برنامه های پنجمین جشنواره کشوری تجارب برتر تربیتی گفت: پذیرش مدعوین این جشنواره به میزبانی شیراز، از عصر روز چهارشنبه 30 تیر ماه آغاز می گیرد.

 روح اله سخایی افزود: همایش اصلی ، صبح روز پنج شنبه 31 تیر ماه و با حضور منتخبین این جشنواره از  سراسر کشور، در تالار سعدی باشگاه فرهنگیان شیراز برگزار می گردد.

دبیر اجرایی پنجمین جشنواره کشوری تجارب برتر تربیتی در شیراز گفت:در حاشیه این جشنواره ،ضمن برپایی  نمایشگاه سنتی ، عشایری و دست ساخته های دانش آموزان ، برنامه زیارت حرم احمدبن موسی (ع) و همچنین  بازدید از مکانهای گردشگری شیراز پیش بینی شده است .

به اشتراک بگذارید :