0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ ۱۰:۵۰:۱۴
کد مطلب:  1564477
برگزاری امتحانات نهایی پایه دوازدهم و امتحانات هماهنگ پایه نهم بصورت حضوری در پردیس

مدیر آموزش و پرورش شهرستان پردیس ضمن بازدید از حوزه های امتحانات پایه دوازدهم و پایه نهم اعلام کرد امتحانات با رعایت پروتکل های بهداشتی ابلاغی از طرف وزارت بهداشت در حوزه های امتحانی، امتحانات نهایی و داخلی در محیطی ایمن در حال برگزاری است .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و به نقل ازپردیس، حسنوند در بازدید از حوزه های برگزاری امتحانات نهایی پایه دوازدهم و نهم به همراه مسئولان و کارشناسان اداره آموزش و پرورش شهرستان گفت: در اجرای پروتکل های بهداشتی ویژه امتحانات ، مقدمات لازم پیش بینی و کاملاً فراهم شده است.

وی گفت: اقلام بهداشتی مورد نیاز شامل ماسک، صابون مایع، اسپری الکل و علائم هشدار دهنده و...  در حوزه های امتحانی توسط مجریان تهیه و تدارک دیده شده است.

حسنوند افزود: جهت نظارت بر امور بهداشتی حوزه های امتحانی در هر حوزه یک کارشناس به عنوان مراقب سلامت حضور دارد و فرآیند تب سنجی دانش آموزان را قبل از ورود به حوزه های امتحانی انجام می دهد.

مدیر آموزش و پرورش پردیس تاکید داشت: رعایت فاصله گذاری در هنگام ورود به حوزه های امتحانی، رعایت فاصله 2 متری بین صندلی ها، استفاده از لوازم التحریر شخصی، ضد عفونی محل بر گزاری بعد از آزمون، عدم تجمع  اولیاء محترم در مدرسه از جمله مواردی است که رعایت آنها مد نظر متولیان  است.

این مقام مسئول با بیان اینکه خانواده ها نیز باید نظارت ویژه ای به منظور اجرای دستورالعمل های بهداشتی و رعایت  فاصله گذاری اجتماعی از طرف فرزندانشان داشته باشند افزود: تمامی تلاش همکاران و عوامل اجرای آموزش و پرورش  در شهرستان ایجاد محیطی سالم و آرام برای برگزاری امتحانات حضوری خردادماه دانش آموزان است، تا با کمترین نگرانی سال تحصیلی خود را به اتمام برسانند.

به اشتراک بگذارید :