22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ ۱۰:۲۶:۳۹
کد مطلب:  1564395
مدیر آموزش و پرورش ورامین:
در برگزاری امتحانات حضوری سلامتی دانش آموزان حائز اهمیت است

مدیر آموزش و پرورش ورامین از رعایت پروتکل های بهداشتی در برگزاری امتحانات حضوری پایه دوازدهم، نهم و هنرستان ها خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و به نقل از ورامین، امیرمحمدی، رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی در حوزه های امتحانات حضوری را عامل مهمی در سلامتی دانش آموزان دانست.

 وی در تشریح این خبر گفت: افزودن تعداد حوزه‌های اجرای امتحانات، اختصاص تعداد حداقلی دانش‌آموزان به حوزه‌ها و رعایت فاصله دو متری برای هر دانش‌آموز در جانمایی صندلی‌های آزمون دال بررعایت مهمترین اصول پروتکل بهداشتی در زمان برگزاری آزمون ها دانست. لزوم استفاده از ماسک برای تمامی عوامل اجرایی و دانش‌آموزان نیز از دیگر مواردی است که به رعایت آن در حوزه‌های امتحانی اهتمام می‌شود.

امیر محمدی تصریح کرد: در هر حوزه اتاق قرنطینه ای برای دانش آموزان مشکوک به ابتلا به کرونا در نظر گرفته شده است تا سلامتی دانش آموزان دیگر به مخاطره نیافتد.

محمدی در ادامه اظهاراتش خاطر نشان کرد: با تفاهمات انجام شده بین آموزش و پرورش و شبکه بهداشت ۲۵ مراقب و ناظر بهداشتی هر روزه رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی در محیط آزمون را قبل و حین اجرای آزمون ها را رصد می‌کنند.

 این مقام این مقام مسئول همچنین در ادامه افزود: با نصب تراکت ها و پوسترهای حاوی پیام های بهداشتی در محیط حوزه و ارسال فایل آموزشی نیز به آموزش رعایت بهداشت فردی دانش آموزان پرداخته‌ایم.

 مدیر اداره آموزش و پرورش ورامین در ادامه از اولیا خواست ضمن تاکید و الزام فرزندان خود به رعایت بهداشت فردی و رعایت فاصله اجتماعی با دوستان و همکلاسی ها در قبل و بعد از امتحان با برنامه‌ریزی در رفت و آمد مانع ازدحام فرزندان خود در محیط مدرسه باشند.

 

به اشتراک بگذارید :