22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ ۱۰:۲۴:۱۳
کد مطلب:  1564381
هم‌زمان با سراسر کشور:
برگزاری امتحانات نهایی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و حفظ فاصله گذاری در ملارد

هم‌زمان با ایام امتحانات نهایی پایه دوازدهم، معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به همراه مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملارد از حوزه‌های برگزاری امتحانات نهایی بازدید کردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و به نقل از ملارد، هم‌زمان با ایام امتحانات نهایی پایه دوازدهم، غلامرضا بختیاری معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به همراه طیب رضایی فر مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملارد از حوزه‌های برگزاری امتحانات نهایی بازدید و از نزدیک در جریان چگونگی برگزاری امتحانات قرار گرفتند.

در حاشیه این بازدید رضایی فر در خصوص برگزاری آزمون های پایه نهم و دوازدهم به صورت حضوری اذعان داشت: امتحانات نهایی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و حفظ فاصله گذاری و کارشناسی شده در 12 آموزشگاه در شهرستان ملارد به صورت 23 حوزه نوبت در حال برگزاری است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملارد افزود: در هر حوزه امتحانی یک نفر مراقب بهداشت و سلامت مستقر بوده و بعد از هر آزمون، حوزه امتحانی ضدعفونی و گندزدایی می شود.

وی با اشاره به اینکه فاصله صندلی ها از هم 2 متر و ورود به سالن های امتحان با ماسک و رعایت فاصله امکان پذیر است خاطر نشان کرد: به صورت مستمر از حوزه های آزمون بازدید می شود و برای دانش آموزان با شرایط خاص نیز اتاق های ایزوله در نظر گرفته شده است.

این مقام مسئول به اولیا دانش آموزان این اطمینان را داد که آزمون ها با حساسیت و نظارت دقیق برگزار می گردد و افزود: روساء و عوامل اجرایی حوزه های امتحانی از همکاران فرهنگی با تجربه انتخاب شده اند و تلاش می کنند تا شرایط مطلوبی برای دانش آموزان فراهم باشد.

 

به اشتراک بگذارید :