25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ ۱۰:۲۲:۵۹
کد مطلب:  1564367
رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در حوزه های امتحانی مدارس شهرستان قرچک

مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک بصورت سرزده از حوزه های برگزاری آزمون پایه های نهم و دوازدهم بازدید کرد.

به گزارش دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان قرچک، رضا داورزنی مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک در بازدید امروز از حوزه های امتحانات نهایی با حضور اعضای شورای معاونین اظهار داشت: رعایت تمام نکات و پروتکل های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک، رعایت فاصله اجتماعی، ضد عفونی ها و سایر پروتکل ها در حوزه های امتحانی مطابق دستورالعمل ستاد ملی کرونا مورد رصد و پیگیری ما است و اولیای محترم نگران سلامت دانش آموزان عزیز نباشند.

وی گفت: در شرایط فعلی حفظ آرامش و کمک به تمرکز دانش آموزان وظیفه همگانی است و همه همکاران من با تمام توان برای برگزاری هرچه سلامت امتحانات در تلاش هستند که به لطف خدا همه امور با آرامش و دقت کافی در حال انجام است.

 مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک افزود: نقش اولیای محترم دانش آموزان در تشویق دانش آموزان عزیز برای شرکت در امتحانات همچنین حفظ آرامش و تمرکز دانش آموزان نقش اساسی و مهم است که از همراهی و همکاری همه اولیای محترم دانش آموزان تشکر و قدردانی میکنیم.

داورزنی در پایان گفت: از خداوند منان برای همه دانش آموزان عزیز در امتحانات پیش رو آرزوی سلامتی، موفقیت و سربلندی مسئلت می کنم.

 

به اشتراک بگذارید :