11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۸ ۰۹:۲۸:۱۲
کد مطلب:  aOZOJzDF
مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 بهارستان:
همکارفرهنگی ناحیه 2 بهارستان قهرمان کشتی فرنگی مسابقات آسیایی تایوان شد

مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 بهارستان از کسب عنوان قهرمانی کشتی فرنگی جمهوری اسلامی ایران با مربی گری پیمان مرادی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، حسینعلی بنار، مدیر آموزش و پرورش ناحیۀ دوی بهارستان ضمن تبریک به این همکار و جامعه ورزشی شهرستان بهارستان، با اعلام این خبر افزود: پیمان مرادی از همکاران آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان  موفق شد به عنوان مربی تیم ملی کشتی نوجوانان جمهوری اسلامی ایران در مسابقات آسیایی تایوان به مقام قهرمانی دست یابد.

بنار افزود: مرادی از سال 69 تا کنون در عرصه کشتی فرهنگی فعالیت کرده و از سال 1385 مربی گری را به صورت حرفه ای در نسیم شهر آغاز کرد و در نتیجه زحمات خود قهرمانان زیادی را تربیت کرد.مرادی از سال 1387به اردوی تیم ملی راه یافت و در کنار مربیانی چون ناصر نور بخش، رشید محمد زاده و علی اشکانی کسب تجربه کرد.

شایان ذکر است این مربی برتردارای6سال سابقه حضور در اردوهای تیم ملی کشتی فرنگی به عنوان مربی می باشد و در مسابقاتی مهم همچون جام بین المللی شاهد، روزجهانی کودک وجام یادگار امام مربی تیم ملی کشورمان بوده است.

7

به اشتراک بگذارید :