14 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۸ ۰۸:۳۷:۱۴
کد مطلب:  qHXv6xeq
مدیر آموزش و پرورش پاکدشت در پیام تقدیر از برگزار کنندگان کنکور سراسری:
کفیفت برگزاری کنکور سراسری در پاکدشت رضایت همگان را فراهم آورد

علی یزدان پناه، مدیر آموزش و پرورش شهرستان پاکدشت، با انتشار متنی از مسئولین و دست اندر کاران برگزاری کنکور 95 شهرستان پاکدشت قدردانی کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، علی یزدان پناه، مدیر آموزش و پرورش  شهرستان و نماینده تام الاختیارسازمان سنجش و برگزاری کنکور سراسری 95 ، با ارسال متنی از کلیه مسئولین و دست اندر کاران اجرای خوب و با شکوه کنکور سراسری 95 قدردانی و تشکر کرد.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

 بسم الله الرحمن الرحیم

پس از چند سال وقفه امسال آزمون سراسری 95 در مصلای بزرگ امام خمینی شهرستان برگزار گردید که هم از نظر فضای فیزیکی و هم از حیث نیروی انسانی از کیفیت بسیار مطلوبی برخوردار بود. در طی یک هفته از شروع بکار باجه رفع نواقص کنکور تا جمع آوری و حمل 1400 صندلی از آموزشگاه های سطح شهرستان و حضور مداوم  و پیگیر تقی مرشدی، مسئول سنجش و یرگزاری کنکور سراسری و شورای معاونین سبب شد تا مسئولان اجرایی از طریق بکار بردن صحیح دستورالعمل شرایط بالا بردن اعتبار هرچه بیشتر این آزمون را فراهم نمایند تا انشالله موجبات  ورود شایسته ترین و مستعدترین افراد به آموزش عالی ایران عزیز فراهم گردد.

کفیفت برگزاری کنکور سراسری در پاکدشت رضایت همگان را فراهم آورد و در همین جهت بنده برخود لازم می دانم از مسئولین بویژه،  ناصر حلال خور، مدیر سنجش و ارزشیابی اداره سنجش  اداره کل شهرستان های استان تهران، حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا لزومی، امام جمعه و نمازگزاران  به دلیل برگزاری نماز جمعه این هفته در مسجد جامع شهرستان، دکتر محمّد قمی، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، علی صادقی، فرماندار شهرستان، نیروی انتظامی (به جهت تامین امنیت و نظم برگزاری آزمون)، اداره آتش نشانی، هلال احمر، نیروهای امداد رسان ( به جهت حفظ سلامتی مکان برگزاری و نیز داوطلبان کنکور سراسری) و کلیه همکاران اداری در حوزه های مختلف (جهت کمک به اجرا ی خوب و باشکوه برگزاری آزمون )وکارشناس روابط عمومی به دلیل انعکاس به موقع اخبار اطلاع رسانی تشکر و قدردانی نمایم.

شایان ذکر است با همت و تلاش همکاران اداری، مصلای بزرگ امام خمینی شهرستان از ملزومات و صندلی ها خالی و آماده برگزاری نماز پرفیض جمعه در هفته آتی می باشد.

اجرکم عندالله و من الله توفیق

به اشتراک بگذارید :