26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ ۰۹:۱۸:۲۹
کد مطلب:  1556909
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران:
بیش از یکهزار معلم مولف آثار خود را به جشنواره ارسال کردند

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در حاشیه بازدید از دبیرخانه دریافت آثار نخستین جشنواره معلمان مولف از دریافت آثار بیش از یکهزار معلم مولف خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، محمد صیدلو گفت: تاکنون بیش از یکهزار و 600 اثر از بیش از یکهزار معلم از سراسر کشور در دبیرخانه این جشنواره  دریافت شده است که پیش‌بینی ما این است با توجه به فرصتی که تا روز 10 خرداد فراهم است، تعداد این آثار ارسالی به مراتب بیشتر شود.

وی با بیان اینکه جشنواره" معلمان مولف" بستر مناسبی برای انجام فرآیندهای علمی معلمان است، تاکید کرد: معلمان با اسال آثار خود در حوزه‌های مختلف تعیین شده در این جشنواره  می‌توانند ضمن افزایش سطح علمی جشنواره در جهت رشد و توسعه دانش برای جامعه فرهنگیان و دانش‌آموزان و به تبع آن توسعه علمی کشور موثرتر عمل کنند.

 به گفته صیدلو شرکت معلمان در این جشنواره نشان می دهد که کدام یک از معلمان علاوه بر کار تعلیم و تربیت دانش‌آموزان به حوزه های دیگری مانند تحقیق و تالیف توجه ویژه نشان می دهند.

با حضور علیرضا کاظمی معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش، محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، علی رمضانی مدیر کل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی و جمعی از مسئولان و فرهنگیان از نحوه دریافت آثار و داوری نخستین جشنواره معلمان مولف  در کانون فرهنگی تربیتی سمیه شهرستان ری بازدید به عمل آمد.

 

به اشتراک بگذارید :