11 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ ۱۴:۵۴:۳۵
کد مطلب:  1555843
بازدید مدیر کل آموزش و پرورش فارس از فرآیند مصاحبه گزینش پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال 1399

مدیر کل آموزش و پرورش فارس از فرآیند مصاحبه گزینش پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال 1399(ماده 28 ) بازدید به عمل آورد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، دکتر فرهاد اسماعیلی ضمن بازدید از فرآیند مصاحبه های گزینش در دانشگاه فرهنگیان (پردیس شهید باهنر)، از امکانات و همکاری دانشگاه فرهنگیان و روند مصاحبه گزینش ابراز رضایت نمود.

مدیرکل آموزش و پرورش فارس در حاشیه این بازدید و در جلسه ای با حضور صالحی سرپرست پردیس شهید باهنر و محمدرضا صابری مدیر هسته گزینش آموزش و پرورش فارس در خصوص موارد مربوط به دانشگاه فرهنگیان و جذب نیروی انسانی کارآمد، فعالیت های فوق برنامه دانشجویان، اصلاح روند مصاحبه آزمون استخدام پیمانی، فرآیند تعیین مصاحبه گران آزمون های استخدامی و دانشگاه فرهنگیان و تأمین امکانات مورد نیاز دانشگاه فرهنگیان تبادل نظر نمود.

اسماعیلی همچنین از همکاری صمیمانه دانشگاه فرهنگیان فارس و اداره کل آموزش و پرورش فارس به عنوان یک فرصت بی نظیر یاد کرد و از مسئولان دانشگاه تشکر و قدردانی کرد.

وی با اشاره به اینکه از تعداد هزار و 216 نفر از پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی 99 برای مصاحبه دعوت می گردد گفت: از این تعداد 807 تن خواهران و 409 تن را برادران تشکیل می دهند.

به اشتراک بگذارید :