26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ ۱۲:۰۶:۲۹
کد مطلب:  1555345
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران
اعلام نتایج مرحله استانی هفتمین جشنواره الگوهای برترتدریس درس تفکر و سبک زندگی

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران از نتایج مرحله استانی هفتمین جشنواره الگوهای برترتدریس درس تفکر و سبک زندگی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، سید مجتبی هاشمی گفت: ارائه الگوهای برتر تدریس مجازی درس تفکر و سبک زندگی و اصلاح شیوه­های سنتی و بهبود فرآیند یاددهی‌یادگیری از اهداف مهمی است که جشنواره الگوهای برترتدریس درس تفکر و سبک زندگی بر مبنای آن طراحی شده است تا دبیران درس مذکور بتوانند در یک فضای رقابتی، توانمندی­های خود را در عرصه مربوطه به نمایش گذاشته و الگوهای نوین، در ارتباط با محتوای دروس این کتاب ارائه کنند.

وی در ادامه گفت: در سال تحصیلی 1400-1399 هفتمین جشنواره الگوهای برترتدریس با رویکرد مجازی با تأکید بر استفاده از ظرفیت شبکه اجتماعی شاد در سطح مناطق تابعه استان برگزار گردید. پس از دریافت آثار از مناطق بر اساس سهمیه مربوطه و عناوین دروس تعیین شده، با تشکیل تیم­های داوری تخصصی، کار ارزیابی از آثار همکاران آغاز گردید و در نهایت از 4 موضوع مندرج در شیوه نامه جشنواره مذکور تعداد 16 اثر، در سطح استان انتخاب شد.

هاشمی از آغاز داوری مرحله پایانی جشنواره، توسط دبیرخانه کشوری مستقر در استان یزد خبر داد و گفت: امیدواریم که انعکاس تجربیات همکاران در جشنواره الگوهای برترتدریس درس تفکر و سبک زندگی پایه هفتم و هشتم، گامی در جهت ارتقای مهارت­های تدریس مجازی و زمینه­ساز حضور همکاران در رقابت­های علمی و اصلاح روش­های تدریس این درس باشد.

این مقام مسوول در پایان ضمن تبریک به برگزیدگان، از برگزاری اختتامیه جشنواره متناسب با شرایط روز و تقدیر از برگزیدگان در آینده­ای نزدیک خبر داد.

برای دریافت اسامی بر روی این لینک کلیک نمایید.

به اشتراک بگذارید :