24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ ۱۰:۳۸:۱۸
کد مطلب:  1555113
به صورت مجازی برگزار شد ؛
گفتگوی زنده معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان با کادرآموزشی مدارس ابتدایی منطقه مهردشت

لیلا سادات ابطحی : از موهبتهای شیوع بیماری کرونا نمایان تر شدن جایگاه آموزشی آموزگاران ابتدایی بود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، به نقل از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش منطقه مهردشت لیلا سادات ابطحی معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان به همراه علیرضا سلطانی رییس اداره دوره دوم ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در برنامه شاد با مدیران ،معاونین و آموزگاران دوره ابتدایی مدارس منطقه مهردشت گفتگو کردند.

در ابتدا ابطحی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و تلاشهای کلیه پرسنل آموزش و پرورش منطقه مهردشت به ویژه در دوران شیوع ویروس کرونا، مطالبی در خصوص روند ارزشیابی پایان سال تحصیلی بیان نمود.

وی با ابراز رضایت از عملکرد اداره آموزش و پرورش منطقه مهردشت در پوشش حداکثری دانش آموزان خصوصا دانش آموزان بازمانده از تحصیل و ضرورت پیگیری مداوم آموزش ایشان تاکید کرد.

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان پس از اشاره به چالشها و فرصتهای ایجاد شده ناشی از شیوع ویروس کرونا تصریح کرد: از موهبتهای شیوع این بیماری نمایان تر شدن جایگاه آموزشی آموزگاران بود.

در ادامه نیز علیرضا سلطانی رییس اداره  دوره دوم ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان پیرامون مفاد آیین نامه ارزشیابی کیفی و  توصیفی دوره ابتدایی و سازوکار اجرای این شیوه، به تشریح دستورالعمل های ابلاغی وزارت آموزش و پرورش پرداخت. 

در پایان مرتضی باقری رییس اداره آموزش و پرورش منطقه مهردشت پس از ارائه گزارشی اجمالی از تلاشها و فعالیتهای پرسنل آموزش و پرورش منطقه مهردشت به ویژه در شرایط شیوع ویروس کرونا و تجلیل از فرهنگیان خدوم این منطقه، از حمایت ها و راهنمایی های ارزنده همکاران حوزه معاونت آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش منطقه مهردشت قدردانی نمود.
 

به اشتراک بگذارید :