18 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۷ ۰۸:۱۹:۴۳
کد مطلب:  iBB2puSm
محمد احسانی معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران :
ثبت نام نوآموزان پیش دبستانی در مراکز پیش دبستانی مورد تایید آموزش و پرورش صورت پذیرد

محمد احسانی معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در جلسه شورای آموزش ابتدایی با اشاره به آغاز فصل ثبت نام نوآموزان و با توجه به حساسیت این دوره تحصیلی از اولیا خواست تا فرزندان خود را در مراکز زیر نظر آموزش و پرورش ثبت نام کنند.

به گزارش  اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران ،محمد احسانی معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در جلسه شورای آموزش ابتدایی با اشاره به آغاز فصل ثبت نام نوآموزان در مراکز پیش دبستانی، اظهار داشت : از اولیای محترم نوآموزان درخواست  می کنیم تا فرزندان خود را فقط در مراکز پیش دبستانی زیر نظر آموزش و پرورش ثبت نام نمایند.

وی با اشاره به فعالیت تعدادی از مراکز غیر مجاز که زیر نظر نهادهای مختلف فعالیت می‌کنند و اقدام به ثبت نام نوآموزان پیش دبستانی می‌نمایند، تاکید کرد : اولیای محترم با توجه به حساسیت این دوره رسمی تحصیلی، از ثبت نام فرزندان خود در مراکز غیر مجاز بپرهیزند.

احسانی افزود : مراکز پیش دبستانی زیر نظر آموزش و پرورش از لحاظ مختلف از جمله محتوا، برنامه ، روش‌های آموزشی، فضا و تجهیزات، مربی ، بیمه حوادث، شهریه و ... تحت نظارت و کنترل هستند و استانداردهای آموزشی را رعایت می‌کنند.

این مقام مسئول ادامه داد : اولیاء با آرامش خاطر می‌توانند فرزندان خود را در مراکز دارای مجوز از آموزش و پرورش ثبت نام نمایند.

معاون آموزش ابتدایی  اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در پایان خاطرنشان کرد: از کلیه نهادهای دولتی که تحت هر عنوان به فعالیت در حوزه پیش‌ دبستانی مشغولند، درخواست می کنیم تا با مراجعه به آموزش و پرورش و کسب مجوز فعالیت خود را در قالب قانون شکل دهند و از فعالیت غیر‌مجاز بپرهیزند.

 

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :