3 ذیقعده 1442

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ ۱۱:۴۴:۵۰
کد مطلب:  1553565
با موضوع برگزاری امتحانات نهایی،
جلسه آموزشی مدیران مدارس چهاردانگه

جلسه آموزشی مدیران مدارس چهاردانگه با موضوع برگزاری امتحانات نهایی صبح امروز، مورخ 25/02/1400 با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در سالن همایش های اداره آموزش و پرورش چهاردانگه برگزار شد.

به گزارش دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره آموزش و پرورش چهاردانگه، جلسه آموزشی مدیران مقطع اول و دوم متوسطه با حضور مسعود پوری رئیس آموزش و پرورش چهاردانگه و شهبازی معاون آموزشی منطقه با موضوع برگزاری امتحانات نهایی برگزار شد.

مسعود پوری رئیس آموزش و پرورش چهاردانگه در این جلسه نکاتی را پیرامون اهمیت رعایت دستورالعمل های بهداشتی در حوزه های امتحانات نهایی و شرایط خاص امتحانات خرداد ماه بیان داشت و گفت: حفظ سلامت دانش آموزان به عنوان اولیت اول آموزش و پرورش در جریان برگزاری امتحانات نهایی دانش آموزان است که باید رعایت شود.

وی افزود: رعایت پروتکل های بهداشتی در حوزه های اجرا از جمله ضد عفونی کردن هر روز مدارس بعد از برگزاری هر آزمون و رعایت کردن فاصله‌گذاری دو متر و جلوگیری از ازدحام دانش آموزان قبل و بعد از امتحان و هدایت دانش آموزان با فاصله به سمت حوزه، همچنین تهویه حوزه ها جهت جریان هوای مناسب، نصب پوسترها و تابلوهای هشدارهای ویروس کرونا هم در راهرو و محل حوزه از نکات دیگری است که پیش بینی شده است.

در پایان جلسه هریک از مدیران به بیان نظرات و پیشنهادات خود مبنی بر کیفیت بخشی و حفظ سلامت دانش آموزان در امتحانات نهایی خرداد 1400 پرداختند.

 

به اشتراک بگذارید :