28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ ۲۲:۲۶:۴۱
کد مطلب:  1551689
پیام تبریک مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اصفهان به مناسبت عیدسعیدفطر

محمد اعتدادی در پیامی حلول ماه شوال و فرارسیدن عیدسعیدفطر را تبریک گفت.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان، محمد اعتدادی مدیرکل آموزش‌وپرورش استان در پیامی حلول ماه شوال و فرارسیدن عیدسعیدفطر را تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر است: 

بسم‌الله الرحمن الرحیم

عید رمضان آمد و ماه رمضان رفت
صد شکر که این آمد و صد حیف که آن رفت

عید فطر، عید فطرت است. روزی که انسان به فطرت پاک خود بازمی‌گردد و به شکرانه این بازگشت، به ستایش باری‌تعالی به جشن‌وسرور می‌پردازد.
سپاس و ستایش بی حد آفریدگار بی‌همتا را که بار دیگر توفیق عبادت و بندگی را در ماه پرفضیلت رمضان در تقدیرمان قرارداد و فرصتی فراهم آورد تا با روزه‌داری در ماه تهذیب نفس با یاری از درگاه مهر بی‌پایانش به آرامشی روحانی دست یابیم.

ماه مبارک رمضان به پایان رسید و اینک روزی است که باید نتیجه یک ماه روزه و عبادت را جشن گرفت و چه نتیجه‌ای زیباتر از اینکه غنچه‌های فطرت انسان در سپیده‌دم عید فطر شکوفا شود و جان انسان در فضای معطرش به پرواز درآید.

عید فطر، عید فطرت است. روزی که انسان به فطرت پاک خود بازمی‌گردد و به شکرانه این بازگشت، به ستایش باری‌تعالی به جشن‌وسرور می‌پردازد. 

عطر دل‌انگیز ایمان در دل‌ها به مشام می‌رسد، گل بوته‌های صبر و مبارزه با نفس در جان‌ها شکفته می‌شود، و در این روز بزرگ هر چیزی رنگ و بوی خدایی دارد.

اینجانب با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه عزیزان در ماه مبارک رمضان و تبریک حلول ماه شوال و عید سعید فطر به‌تمامی مردم فهیم و بزرگوار استان اصفهان به‌ویژه همکاران ارجمندم در مجموعه آموزش‌وپرورش استان، از ایزد متعال می‌خواهم تا همگی ما را در راه تلاش جهت خدمت خالصانه به آینده‌سازان این مرزوبوم یاری نماید. 

همواره در سایه‌سار توجهات حضرت حق سرفراز و پیروز باشید.

محمد اعتدادی
مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اصفهان

به اشتراک بگذارید :